«ЦЗМ» на прес-показі фільму «Любов у великому місті-3»

18 грудня в Києві в кінотеатрі «Сінема Сіті» відбувся прес-показ романтичної комедії «Любов у великому місті-3». У фільмі знімалися такі російські та українські актори як Володимир Зеленський, Анастасія Заворотнюк, Олексій Чадов, Світлана Ходченкова, Філіп Кіркоров, Віра Брежнєва, а також відома голлівудська актриса Шерон Стоун.

Добрі друзі «Центру Здорової Молоді» гумористична студія «95 квартал» запросили співробітників Київського регіону на даний захід, також збіглося з днем ​​народження мережі кінотеатрів «Сінема Сіті». Перед показом фільму відбулася прес-конференція за участю режисера Девіда Додсона, креативного продюсера Марюса Вайсберга і акторів, що зіграли головні ролі у фільмі. У гостей і журналістів, присутніх в залі, була можливість задати учасникам питання, що стосуються картини, зйомок, їх особистої думки, вийшов чи фільм таким, яким вони задумували на початку і багато іншого.

Після прес-конференції всім присутнім було запропоновано фуршет, під час якого можна було поспілкуватися з акторами, журналістами, завести нові знайомства.

Захід закінчився переглядом фільму, який приніс усім масу позитивних емоцій, радості та гарного настрою. Рекомендуємо всім зустріти Новий Рік в компанії таких чудових акторів! новий

img_5917