МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним

МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Консультація психолога

konsultaciya_psihologa

У Вас проблема і ви близькі до зриву, але при цьому не знаєте, куди звернутися?
Звертайтеся до нас!
 
МОО «Центр Здоровой Молодежи» практикує консультації висококваліфікованих психологів.
 
Якщо у Вас криза, а Вам ні з ким поговорити, Ви не знаєте, у кого шукати допомоги, то наша організація завжди готова прийти до Вас на допомогу.
 
У «Центрі Здорової Молоді» працюють тільки кваліфіковані лікарі. У нас великий досвід в ефективному лікуванні алкогольної та наркотичної залежності.
 
Фахівці нашого центру проведуть первинну консультацію, в ході якої допоможуть Вам подолати кризу, підкажуть, як подолати стрес і боротися із залежністю.
Ми також чекаємо дзвінків від тих, чий близька людина страждає залежністю. Досвідчений психолог пояснить Вам, як допомогти дорогій людині, вивести її із кризи.
 
Ефективне лікування будь-якої залежності краще проходить в реабілітаційному центрі, але якщо Ви не можете зважитися, а допомога Вам потрібна вже зараз – зверніться до нашого психолога-фахівця! Ми допоможемо!
 
Ви зможете задати всі Ваші питання і отримаєте відповідь кваліфікованого лікаря на кожне з них. Психологи-фахівці «Центру Здорової Молоді» знаходяться на зв’язку 24 години на добу 7 днів на тиждень.
Ви також можете написати на наш e-mail. В цьому випадку не сумнівайтеся, Ви також отримаєте негайну відповідь.
 
«Здоровий молоді» Центр має філії в усіх регіонах країни, тому ми доступні в будь-якому куточку України. Ми гарантуємо вам анонімність.
 
«Центр Здорової Молоді» – це унікальна, універсальна і ефективна програма лікування наркоманії і алкоголізму, інноваційний прорив в реабілітації нарко- та алкозалежних, унікальний комплекс програм лікування залежності, боротьба з поширенням наркоманії, алкоголізму та ВІЛ-інфекцій, ресоціалізація видужуючих наркоманів і алкоголіків і пропаганда здорового способу життя. Ми допомагаємо залежним не просто кинути вживати психоактивні речовини і пройти абстинентний синдром (ломку), тобто детоксикацію організму, але допомагаємо їм повернутися в соціум повноцінними людьми. Кожен наркоман, ігроман   і алкоголік, який звернувся за допомогою і який хотів розпочинати нове життя – життя в свободі від залежності, – отримає кваліфіковану допомогу фахівців вищих категорій, що мають багаторічний досвід в лікуванні залежностей.

 

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...