Спілкування зі ЗМІ триває!

31 вересня пройшла зустріч співробітників МГО «Центр Здорової Молоді» з журналістом українського телеканалу «Інтер» Ігорем Чичкань.

Спілкування було дуже жвавим, а найголовніше – продуктивним для обох сторін. Гість задавав питання на теми, пов’язані як із загальними, так і з індивідуальними проблемами.

Як людина незалежна, журналіст цікавився, чи можна людині раз і назавжди вилікуватися від цієї хвороби і які її витоки, чи має значення стать і вік звернувся за допомогою.

Співробітники розповіли Ігорю, що залежні люди до певного моменту живуть в ілюзіях, головною з яких є ілюзія свободи. Реабілітація дає людині час і можливість усвідомити всю серйозність тієї проблеми, в яку він потрапив, побачити з боку, тобто за допомогою групи, рівень власної деградації. За цей період в ньому проявляються почуття, які він «поховав» в собі, коли почав вживати, – віра в себе, сила волі, любов, бажання допомагати, чесність і багато ті інших.

Результатом спілкування стало те, що журналіст запросив співробітників «ЦЗМ» г. Киев взяти участь в зйомках передачі на телеканалі «Інтер», присвяченій проблемі алко- і наркозалежності, а також «Центру Здорової Молоді».

 
img_4399
img_4436
img_4456