МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним

МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Волинська область

Волинська область потребує не тільки в хороших нарколога, але і в хорошій реабілітаційної програми. Адже алкоголізм і наркоманія не оминули цей регіон стороною, батьки б’ють на сполох. Школи і ВНЗ потребують профілактичних заняттях з проблеми алкоголізму і наркоманії, але нічого для цього не роблять.

Лікування алкоголізму у Волинську
Багато алкоголіки виправдовують своє пияцтво різними міфами, всі п’ють, і я п’ю, алкоголь знижує вплив радіації, при такому уряді не пити неможливо, спиртне лікує виразку, вино тонізує організм і корисно для здоров’я. Але все це лише виправдання свого вживання і до реальності не має, жодного відношення. З концепції хвороби залежності видно, що алкоголізм є первинною хворобою і вже вона веде за собою вже всі інші захворювання і проблеми. З цього випливає, що перш за все необхідно лікувати алкоголізм, а вже потім займати всім іншим, тільки так можна буде вилікуватися і запобігти появі нових захворювань і поява нових проблем в житті алкоголіка.

Лікування наркоманії на Волині
У медицині існує таке поняття як хронічне захворювання, це захворювання яке неможливо вилікувати воно просто є воно може бути в активній фазі і не в активній, такі захворювання іноді можуть взагалі не проявлятися, якщо людина проводить профілактику. Так ось Наркоманія також є хронічною хворобою, повністю зцілитися від наркоманії неможливо вона буде переслідувати людину все його життя, але як хронічне захворювання наркоманію можна купірувати, зупинити її прогресуюче, що руйнує розвиток. Такі зупинки називаються, плато тверезості і при правильній профілактики захворювання, дане плато може тривати до кінця життя наркомана і він ніколи не повернеться в вживання. Реабілітаційні центри в Волинську допомагають не тільки досягти плато тверезості, а й вчать як правильно проводити профетичні заходи і допомагають залежному не повернутися до вживання.

Реабілітаційні центри на Волині
Так як залежність розвивається за особливою моделі, Біо-Психо-Соціо-Духовної, то і одужання має йти рівномірно за такою самою моделлю одужання. Окремо взята структура, організація не в змозі охопити всі сфери розвитку хвороби і відповідно не в змозі надати ефективне лікування наркоманам, алкоголікам і іншим залежним. Саме з цього, реабілітаційні центри «Центр здорової молоді» працюють в тісній співпраці з наркології, владою, церквами. Тільки коли всі разом направляють свої сили і можливості в напрямку хвороби, тоді можливо говорити про міцних результатах і безлічі тверезих процвітаючих, повноцінних осередках суспільства колись були активними наркоманами і алкоголіками.

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...