МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Львовская область

Професійне лікування наркоманії у Львові.

Лікування наркозалежності у Львові актуальне, як ніколи. Найчастіше, наркоманами стають не зміцнені духовно і морально люди. Причини можуть полягати в генетиці, але, найчастіше, це спроба стати схожим на кумирів, або висловити протест суспільству.

Молодь, яка живе у Львівській області, ступає на слизький шлях наркоманії в наступних випадках:

 • з цікавості, або небажання відрізнятися від своїх однолітків;
 • депресія та бажання отримати задоволення, або поліпшити настрій;
 • бажання виступити проти загальноприйнятих моральних норм і ведення асоціального способу життя.

Дорослі люди прагнуть, шляхом прийому наркотичних засобів, «вилікувати» деякі недуги:

 1. Розлади психіки, викликані нервовим потрясінням, захворюваннями, або важкою життєвою ситуацією;
 2. Прагнення позбутися від болю і страждань;
 3. Посилення чоловічої сили;
 4. Небажання бути «білою вороною» серед людей певного соціального шару;
 5. При виникненні важкої недуги, коли наркотик здатний вгамувати біль і полегшити муки;
 6. Протест і бажання кинути виклик суспільству.

На відміну від молоді, доросле населення прагне позбутися від проблем за допомогою наркотичних засобів.

Особливості лікування наркозалежності.

Кількість молодих людей, які страждають від прийому заборонених речовин, постійно збільшується. Все частіше співробітники правопорядку виявляють розташування нелегальних лабораторій з виробництва синтетичних наркотиків.

Своєчаснє звернення в відділення «Міжнародної Антинаркотичної Ассоціації» у Львові, допоможе Вам зберегти життя близької людини, та усунути саму причину виникнення наркозалежності.

Лікування наркоманії у Львові має проходити з урахуванням стану не тільки міського середовища та соціуму, але й відносин у родині, адже саме ці фактори впливають на збільшення числа наркоманів.

Середовище завжди вабить підлітків з незміцнілої психікою, адже знаходження в ньому пов’язано з прослуховуванням певної музики, розмовою на своєрідному сленгу і окремої субкультурою.

Вживання наркотичних препаратів не тільки призводить до звикання й руйнування людського організму, — наркозалежна людина стає справжнім лихом для оточуючих його рідних.

Фахівці нашого центру можуть зробити висновок про стан здоров’я навіть на ранній стадії наркоманії, та допоможуть вилікуватися і адаптуватися до нормального життя в навколишньому світі.

Крім терапії, в лікувальний комплекс входить реабілітація наркомана і запобігання його повернення до колишнього способу життя.

Небезпека для організму.

Навіть за короткий час прийому наркотиків, людський організм піддається їх негативному впливу. Людина може стати загальмованою або, навпаки, — агресивною. Можуть проявитися злочинні схильності через бажання дістати дозу наркотика за будь яку ціну.

Безконтрольна поведінка є ще одним наслідком вживання наркотичних препаратів. На сьогоднішній день, симптоми прояву наркоманії змінилися, через збільшення числа й різновидів заборонених речовин.

Початкові зміни в корі головного мозку важко діагностуються. Алє ураження нервової системи відбувається відразу після початку вживання заборонених речовин.

Якщо ви помітили перепади настрою підлітка, його страждання від головного болю або зайву дратівливість, слід якомога швидше звернутися до фахівців, які працюють в нашому центрі у Львові.

Якщо у людини починається органічне ураження мозку, вона перестає контролювати розмір вживаної дози і може померти через її перевищення.

Передозування наркотиком веде за собою смерть!

Якщо Ви самі або хтось із рідних став заручником наркотичної залежності і бажаєте від неї позбавитися, звертайтеся до нас негайно, доки немає страшних наслідків! Номери телефону:

+38(066)276-84-64

+38 (096)710-81-51
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Перед початком терапії у Львові, наші співробітники ретельно вивчають всі надані про пацієнта дані, враховують стан його організму і психіки. Всі ці відомості допомогають зробити висновок про причини, які призвели людину до залежності від заборонених речовин.

Максимальна ефективність проведеного лікування обумовлена ​​підбором індивідуального комплексу заходів для кожної людини.

Переваги «Міжнародної Антинаркотичної Ассоціації».

Філії нашого реабілітаційного центру розташовані на території всієї країни. Два з них знаходяться у Львові. Вже довгий час наші фахівці допомагають громадянам успішно впоратися з різними видами залежностей.

Сучасне обладнання та висококласні лікарі та фахівці, з багаторічним стажем роботи, дозволяють дати гарантію на позбавлення від різного роду залежності.
 

Профільне лікування від наркоманії у Львові.

Комплекс медичних процедур складається з наступних частин:

 • Детоксикаційної терапії. ЇЇ тривалість становить від 3 до 6 тижнів.
 • Реабілітаційний етап:
  • адаптація до нормального життя (1,5 місяця);
  • інтеграція займає 2-3 місяці;
  • стабілізація стану триває 3 місяці.
 • Тривалість ресолізаціі становить 3-6 місяців.

Після завершення лікувальних заходів людина повністю соціалізується і може вести звичайне життя без пристрасті до речовин. Зв’являються цілі, сенс життя та прагнення його досягнення. Крім цього, взаємодія з психологами відділення, допомогає налагодити відносини з близькими людьми.

Штат високопрофільних фахівців розробляє індивідуальну концепцію лікування. Крім медикаментозної терапії існують психологічні методи позбавлення від залежностей, наприклад:

 • «Разом — до однієї мети»;
 • «Рівний — рівному»;
 • «Духовне відродження»;
 • «Сімейна психотерапія»;
 • «Трудотерапія»;
 • «Групи для співзалежних»;
 • «Арт-терапія».

Найважливіше побороти психологічну тягу до наркотичних препаратів. На другому місці знаходиться перемога над фізичним бажанням вжити заборонений препарат.

Комплексний підхід до лікування різного роду залежностей, дозволяє нам гарантувати його успіх. Недостатньо просто позбавити громадянина від фізичної залежності. В першу чергу, важливо психологічне позбавлення від тяги до вживання заборонених речовин. На групових сеансах ми виявляємо  причини, що спонукали людину стати на цей шлях, та повністю їх усуваємо. Такі сеанси допомогають справлятися навіть з найважчими станами.

 

 

Чому варто довіритися саме нам?

Люди, зазвичай, не мають наміру оголошувати проблеми, які відбуваються в їх сім’ях. Цє дужє пощирене явище. Не намагайтеся займатися самолікуванням! Це не дає результату і навіть дуже шкідливо, тому що, як мінімум, людина втрачає віру в зцілення. Ми гарантуємо цілковиту анонімність та високу кваліфікацію співробітників.

Ми підготували вам перелік важливих факторів лікування наркотичної залежності у місті Львів:

 1. Ізоляція залежного від непотрібного оточення.

Людина повинна бути ізольована від людей, серед яких є токсичні особистості. Бо можуть бути ті, хто має свою вигоду від його хвороби. Ваш близький перебуває під постійним наглядом наших фахівців, це допомогає йому як умога швидше прийти у здоровий психоемоційний стан! Під час терапії йому надається ексклюзивна психологічна та фізична допомога.

 1. Конфіденційність.

Лікування здійснюється анонімно. Ніхто не дізнається про проблеми, що виникли у людини. Вашим близьким не доведеться соромитися і відчувати якийсь дискомфорт. Фахівці клініки «Міжнародної Антинаркотичної Ассоціації» дотримуються повної конфіденційності при зверненні.

 1. Взаємодія з рідними.

Зазвичай родичі наркомана залишаються зі своєю бідою сам на сам. Але буває, що не знаючи, не розуміючи вони шкодять людині, яка перебуває на лікуванні, своєю поведінкою. Насамперед для людини важливий психологічний клімат саме в родині. Тому цей фактор є вирішальним під час терапії залежності. Родичі неодмінно повинні отримати від наших фахівців всі знання правильної взаємодії.

 • Ми не ставимося до своєї роботи як до простої формальності.
 • Ми боремося за повернення кожного до щасливого, наповненого яскравими фарбами життя!
 • Разом ми впораємося!

Телефонуйте саме зараз!

+38(066)276-84-64

+38 (096)710-81-51.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА