МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Центр у Львові

Алкогольна залежність — страшна недуга, яка змушує людину повністю змінити нормальний, здоровий спосіб життя, випасти з соціуму, та присвятити своє життя чарці…

Для лікування алкогольної залежності найкраще звернутися в центр реабілітації наркоманів і алкоголіків Львів.

Тому що важливо, щоб людина відчувала підтримку як на фізичному,так і психологічному рівнях, це потрібно, щоб назавжди забути про алкоголь.
 

Центр реабілітації алкоголіків у Львові — початок лікування.

 
Важливо підібрати той центр реабілітації алкоголізму Львів, де практикується індивідуальний підхід.
Ви звернулися до відділення «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації», спочатку проводиться діагностика, визначається рівень пошкодження організму, лікар нарколог-психіатр призначає медикаментозну терапію для відновлення здоров’я.  

Кожна людина по-різному реагує на медикаментозні засоби, до того ж багато з них спрямовані на придушення бажання вживати алкоголь. Потрібен постійний нагляд медпрацівників та спеціалістів, це може забезпечити тільки реабілітаційний центр від алкоголізму Львів.

Ліки будуть потрібні для того, щоб налагодити роботу всіх внутрішніх органів, які постраждали від алкоголю. Важливо, щоб людина відчувала себе повністю здоровою, коли починає працювати з психологом.

Щоб забути алкоголізм, реабілітаційний центр Львів пропонує психологічну роботу на різних рівнях. Найчастіше застосовуються всесвітньо відомі програми, засновані на покроковому усвідомленні проблеми і на вмінні жити з нею здоровим, яскравим життям.
 

Реабілітаційний центр лікування алкоголізму Львів – наступний крок.

 
Реабілітаційний центр для алкоголіків Львів передбачає особисті бесіди, а також групові заняття. Ці заходи проходять в будь-якому випадку під контролем професіоналів.

Завдання психолога та аддиктолога — продемонструвати, до чого може прийти людина, яка знаходиться в постійному сп’янінні, до чого призводить пияцтво і алкоголізм взагалі. Також важливо усвідомити свою проблему і зрозуміти, що саме ви є алкоголіком. Заради цього наводиться цілий ряд симптомів і причин.

Потім людина вчиться жити тверезо, вона освідомлює, скільки всього можна досягти, як налагоджувати відносини якщо залишатися в тверезості. Людина бачить, скільки перспектив відкривається, і як інші люди зуміли впоратися з проблемою, ведучи здоровий спосіб життя.

Для цієї мети реабілітаційний центр алкоголіків у Львові застосовує групові заняття, де люди діляться своїми проблемами, страхами, обговорюють складні ситуації. На цьому етапі людина відчуває підтримку таких же залежних людей, це зміцнює віру і впевненість в тому, що «Я ЗМОЖУ!».

Центр у Львові

Потрапивши в залежність, людина відчуває самотність і безпорадність, здається, що немає способу вибратися,
нема від кого чекати допомоги і розуміння…Реабілітаційні центри для алкоголіків Львів допоможуть всім! «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» бореться за кожного підопічного!

Кожна сім’я по своєму переживає залежність близької людини, результат завжди один — алкоголік в сім’ї, страждання всіх родичів. Важливі групові заняття разом з сім’єю, щоб вміти правильно поводитися для запобігання зриву.
 

Постреабілітаційний період.

 
Після реабілітаційної терапії особистість повертається в звичне життя. Людина вчиться заново спілкуватися з родичами, відновлюється на роботі, навчанні, знаходить для себе захоплення.

Реабілітаційний центр у Львові успішно допомагає прибрати зі свого життя алкоголізм. Людина завжди може розраховувати на допомогу реабілітаційного центру. Відвідувати школу підтримки, групові заняття, в складний період звернутися за допомогою до фахівців, які утримують його від вживання алкоголю, та відновлюють бажання жити тверезо!

 

Щоб дізнатися більше,

поспілкуватися с фахівцем,

дзвонить саме зараз!

 

+38(066)276-84-64

+38 (096)710-81-51.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА