МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Чернігівська область

Реабілітаційний центр в місті Чернігів

Фахівці наркологічних клінік Чернігова стверджують, що подолання наркозалежності та алкоголізму можливо тільки тоді, коли здійснюється комплексний підхід до лікування, недостатньо одного медикаментозного способу і зняття абстинентного синдрому. Після лікарського лікування важливо відвідати центр реабілітації в Чернігові, який здійснить роботу психологічного характеру.

Лікування алкоголізму в Чернігові

На сьогоднішній день є безліч методик подолання алкоголізму. Раніше дуже популярним було проведення трудотерапії, тому як алкогольну залежність вважали різновидом шкідливої звички. Вважалося, що лікування повинно було зайняти вільний час людини, дозволивши йому присвятити себе праці, однак ефективність даного методу виявилася низькою. Застосування шокотерапії взагалі є досить шкідливим способом, що має безліч протипоказань. Кодування від алкоголізму в Чернігові має певний ефект, проте метод не завжди передбачає включеність хворого в процес, бажання почати новий етап життя, а це – запорука успіху. Псіхоконсультаціі і проведення тренінгових занять з хворим є дуже результативним способом, проте кращий результат може бути досягнутий тільки тоді, коли здійснюється всебічний підхід до проблеми: фізичний, психологічний, духовний.

Лікування наркозалежності в Чернігові

Суспільство засуджує наркомана, виганяючи його, і про лікування часто замислюються близькі хворого, ніж він самостійно звертається в центр. Найчастіше саме існування хвороби не визнається, а залежний піддається закидам, що робить його ще більш невпевненим в собі і власний потенціал, викликаючи бажання уникати суспільства. Наркозалежні задаються питанням: як подолати пристрасть? Одне тільки зняття так званої ломки не є по суті лікуванням в повній мірі. Наркодиспансер в Чернігові передбачає перебування в стаціонарі і першу медикаментозну допомогу, проте зняття тяги займає більше часу і вимагає допомоги інших фахівців і підтримки людей, яким вдалося подолати себе. Персонал “Центру здорової молоді” в Чернігові має високу кваліфікацію і великий досвід роботи з різними видами залежності. Професійні наркологи, психіатри, психологи допоможуть навчитися жити тверезо і отримувати задоволення від життя, не вдаючись до прийому звичних наркотичних засобів.

Кодування від алкоголізму і наркоманії

Наш «Центр здорової молоді» займається соціальною реабілітацією залежних людей, а також проводить заняття з групами співзалежних – близьким оточенням хворих. Реабілітаційні, ресоціалізаціонние заходи спрямовуються не тільки на основного пацієнта, робота з сім’єю хворого є невід’ємною частиною лікування. Побороти пристрасть можливо тільки із застосуванням всебічного підходу, задіявши всі сфери особистості. Спеціалісти центру мають вищу категорію і здійснюють індивідуальний підхід з урахуванням особливостей до кожного, хто звернувся за допомогою. Це стосується як консультантів по хімічної залежності, так і психологів і псіхоконсультантов, які працюють з колишніми залежними. Існують також групи роботи з співзалежних, де психологи консультують родичів хворого. Відомо, що основою успіху лікування є не тільки бажання хворого змінитися, але і підтримка з боку близьких, тому такий підхід дозволяє отримати максимальну ефективність.

А так же будет интересно узнать о лечение наркомании киев и центр лечения наркомании

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА