* - поле обязательное для заполнения

МАА

Международная

Антинаркотическая Ассоциация

(066) 276-84-64 (096) 710-81-51
Центр Здоровой Молодежи

Детоксикація організму

detoksikaciya_organizma_2

Детоксикація організму

Методики терапії, що застосовуються в «Центрі Здорової Молоді», спрямовані на повне одужання від алкогольної та наркотичної залежності. Першочерговим, найбільш важливим моментом для успішного комплексного лікування є полегшення болісних соматичних і вегетативних симптомів, які проявляються при цих згубні пристрасті.Повне виведення з організму накопичених отруйних токсичних речовин (детоксикація) – це необхідна початкова процедура, покликана поліпшити фізичне самопочуття хворого і знизити тягу до спиртовмісних напоїв, наркотичних чи інших психоактивних препаратів. Процедура детоксикації організму від алкоголю та наркоманії – важливий етап, без якого може бути неможливим зцілення.

Детоксикація при наркоманії та алкоголізмі

Фахівці реабілітаційних «Центрів Здорової Молоді» розробили і успішно застосовують класичні та інноваційні методики детоксикації, які призначаються конкретному клієнтові в індивідуальному порядку. Лікарі клінік використовують біологічну, фармакологічну, комбіновану процедури детоксикації. Застосовувані в центрах методи включають комплекси фізичних вправ, медикаментозну терапію для нормалізації роботи центральної нервової системи, поліпшення когнітивних функцій головного мозку, поліпшення кровообігу, нормалізації об’єму речовин, стимулювання імунної системи.

Методика детоксикації організму

Детоксикація організму при наркоманії та алкоголізмі — швидке, ефективне, гарантоване позбавлення від абстинентів станів (ломки), перший крок для усунення хімічної залежності. При попаданні в організм психоактивних речовин відбувається отруєння наркозалежного на фізіологічному рівні, а при великій концентрації отрут в крові існує ймовірність летального результату. Найбільшої шкоди заподіюється головного мозку погіршується пам’ять, знижується концентрація уваги, порушується діяльність нейромедіаторів, змінюється емоційний фон і поведінкові реакції, нерідко виникають галюцинації, маревні розлади, депресивні епізоди з ідеями і / або спробами суїциду. Детоксикація при наркоманії – важлива міра в комплексному лікуванні цього важкого тотального прогредиентного захворювання, покликана повністю очистити організм і вивести накопичені продукти розпаду: отрути і токсини.

Заходи по алкогольної детоксикації необхідно виконувати негайно при перших симптомах отруєння, в іншому випадку, можливо виникнення незворотних патологічних змін аж до летального результату.

Детоксикація при алкоголізмі і наркоманії допомагає:

  • зняти болісні абстинентні симптоми;
  • очистити організм і вивести токсичні речовини;
  • поліпшити роботу серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи;
  • нормалізувати обмінні процеси в організмі;
  • стабілізувати функціонування центральної нервової системи;
  • стимулювати роботу імунної системи;
  • мотивувати хворого на подальше подолання залежності.

Краще рішення при залежності – детоксикація

детоксикацияДетоксикація організму від алкоголю, проведена в клініці – найкраще рішення для осіб, які страждають залежностями, оскільки процедура проводиться за сучасними перевіреним методикам під наглядом і контролем висококваліфікованих професіоналів. Всі пацієнти наших центрів проінформовані про зміст та хід виконання очищувальних процедур, підібраних індивідуально, їх свідченнях і можливі протипоказання. Медичну детоксикацію проводять віключно сертифікованими і надійними фармакологічними препаратами перевірених, добре зарекомендували себе, виробників.

Після анонімно проведених процедур людина отримає позбавлення від фізичних страждань, хімічної залежності, перестане бути рабом алкоголю і наркотиків, стане активною, працездатною, цілеспрямованою особистістю!


Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...