МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Дніпропетровська область

Молодь Дніпропетровської області вважає за краще спортивних майданчиків інші розваги, тому алкоголізм і наркоманія в цьому регіоні має місце бути. У боротьбі з цією недугою об’єднали зусилля місцеві наркології і реабілітаційні центри.

Лікування алкоголізму в Дніпропетровську

Навіть після офіційної класифікації Залежності як хвороби багато людей не вважають її такою. Алкоголізм простіше сприймати як шкідливу звичку або людську слабкість, за тимчасове захоплення це залишає більше надій на швидке подолання алкоголю, але на жаль це не так. Алкоголізм це хвороба, хвороба симптомами, хвороба хронічна, хвороба прогресуюча, хвороба первинна і хвороба смертельна. Якщо не припинити вживання то хвороба, алкогольна залежність, буде розвиватися до повного знищення носія. Тільки зрозумівши суть хвороби, вивчивши її причини і наслідки можна займатися лікуванням алкоголізму.

Лікування наркоманії в Дніпропетровську

Допомогти наркозалежному – не означає вирішити всі його проблеми, виправити те, що він зробив, бувши під кайфом. Наркоману не потрібно співчуття і жалість, так як це сприятливі умови для його паразитує способу життя. Багато співзалежних вважають, що їх любов до наркоману здатна сама собою вилікувати його. Беручи роль рятувальника, близькі люди наркозалежного тільки погіршують ситуацію, але ні як не можуть врятувати його. Наркоман живе в світі брехні і обману і якщо людина хоче йому допомогти, але при цьому починає потурати наркоману, приховувати його таємницю, видана туристичною компанією, вигороджувати його, захищати, то у цієї людини поступово ламається його психіка не кажучи вже про мазали і етики.

Реабілітаційні центри в Дніпропетровську

Мережа реабілітаційних центрів, для нарко та алкозалежних «Центр здорової молоді», відкрили центри і в Дніпропетровську. Програма реабілітації центрів спрямована на особистісне орієнтування залежної людини. Більшість нарко та алкозалежних людей мають психологічне відхилення зване, заниженою самооцінкою. Багато хто звернувся до нас, абсолютно не вірять в себе і в свої можливості. Наші фахівці, психологи, психотерапевти і консультанти з хімічної залежності розробляють індивідуальний план лікування, що дозволяє досягти високих результатів в лікуванні хімічної і нехімічної залежності.

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА