МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Харківська область

Наркологічна клініка Харків:

У Харківській області проблема алко та нарко залежності вирішується, але на жаль не в повній мірі. Бракує накркологій і кваліфікованих реабілітаційних центрів. Кількість бажаючих позбутися цієї проблеми, більше ніж можуть вмістити наркологічні клініки Харкова.

Лікування алкоголізму в Харкові

Алкоголізм можна назвати епідемією сучасності, у багатьох країнах вводилися сухі закони, але алкоголь все одно брав своє. Неможливо пояснити, що притягує людину в алкоголі, багато хто знаходить розраду, хтось сили, інші спосіб піти з реальності. У давнину за допомогою алкоголю лікували багато душевні розлади. І зараз багато виправдовують своє вживання необхідністю в лікуванні. Алкоголь формує у залежного систему ілюзій з твердими межами заперечення, що заважає людині побачити реальний стан справ, реальність його життя, реальність того факту, що він алкоголік і йому необхідне лікування алкогольної залежності.

Лікування наркоманії в Харкові

Лікарі наркологи та психологи говорять про необхідність тривалого лікування від наркоманії, вони пов’язують свою точку зору з емоційною стабільністю наркозалежного. Про емоційної стабільності людини вживав психо-активні речовини можна говорити тільки через два роки повної хімічної чистоти. А емоційно зрілою особистістю, залежний стає тільки за умови активної роботи над собою. Саме через емоційної аномалії у наркозалежних відбуваються зриви, наркоман не в змозі самостійно впоратися з тягою, що виникла в результаті емоційного стрибка. І саме через емоційної аномалії лікування наркоманії це довгий і важкий процес і вірити тому, що хтось може вилікувати наркомана за короткий термін не варто влікування наркоманії Харків.

Реабілітаційні центри в Харкові

Наркологічний центр Харків «Центр здорової молоді »відкрили кілька реабілітаційних центрів для нарко- та алкозалежних. У центрах реабілітації організовані терапевтичні спільноти, які періодично перемішуються, це робиться з метою збільшення терапевтичного ефекту. Терапевтичне співтовариство, це микросоциум. Лікування залежності відбувається шляхом зміни мислення, поведінки і реакцій залежного, а то що відбувається в ситуативному режимі, відбувається в мікросоціумі ситуації з деструктивним, неправильною поведінкою або реакцією ці ситуації виноситься на групі самодопомоги та за допомогою терапевтичної спільноти і психотерапевтів шукаються шляхи вирішення цих ситуацій, виносяться з неї уроки і шукаються інструменти для її зміни або запобігання наркологія Харків.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА