Як уберегти підлітків від наркотиків?

   Багато хто міркує що причина вживання наркотиків підлітками криється у вихованні. Але як можна уберегти дитину від власної сім’ї? Сьогодні ми розберемо декілька причин по яких підлітки починають вживати наркотики, і як правильно поступити, щоб уберегти свого рідного від чуми двадцятого віку.

 

                                   Співзалежність – це не любов

 

   Люди схильні до співзалежності можуть бути причиною вживання молоддю наркотиків. За рахунок своєрідного прояву, так званою, любові і ухвалення рішень замість свого рідного, вони провацируют свого близького на вживання наркотиків або алкоголю. У той час коли проводиться робота над схильною до вживання людиною, дуже важливо щоб близькі прямо пропорціонально працювали над своїм мисленням.

 

   Співзалежні це – психічний розлад для якого характерні емоційна, соціальна або психологічна залежність від людини. Це захворювання може дуже згубно впливати на виховання дитини, а саме привести до вживання наркотиків

 

    Співзалежні не бачать грань де закінчується їх життя і починається чужа. Співзалежність це коли люди живуть одним життям на двох.

 

    Не варто плутати любов і созависимость хоч би з тієї причини, що співзалежність згубна і жертва співзалежного ніколи не стане самостійною і незалежною людиною.

 

Для співзалежних характерно:

 

Ухвалення рішення за інших.

 

Заперечення.

 

Занижена самооцінка.

 

Нав’язливе бажання рятувати, переслідувати, бути жертвою.

 

Постійне порушення меж.

 

   Любов, це коли люди готові йти на все заради своїх близьких для їх щасливого майбутнього, а співзалежність це заохочення вживання для постачання ілюзією коротко рядкового щастя.

 

   Наприклад, коли близькі заохочують вживання сина (дочки) щоб не бачити його муки-это созависимост, коли ж рідні усілякий намагаються обмежити рідного від згубної привычки-это любов.

   Для того щоб не виховувати в дитині наркомана з раннього дитинства, як би страшно це не звучало, необхідно цікавитися у експертів, а не покладатися на інстинкти.


        Оточення

 

  Оточення частенько грає величезну роль у формуванні особи людини. Якщо людина ростет і розвивається в оточенні де вживання є нормою, то рано чи пізно він сам вживатиме. У уникненні подібного до батьків важливо рахуватися з думкою дитини, і ні в якому разі не знецінювти

 

Ні для кого не секрет, що бути поганим хлопцем, приміром, в школі завжди модно і почесно.

 

Але на жаль, заклопотані своїм статусом, наші діти не завжди бачать в плюсах мінуси. Необхідно щоб з самого дитинства дитина відчувала свою важливість, треба щоб з дитинства було усвідомлення того, що ценно-это особа і індивідуальність, бо що подобається усім навкруги

 

На самій же справі, причин по яких підліток може стати залежним множина

 

Соціальний тиск.

 

Деструктивна сім’я.

 

Оточення.

 

Созависимые батьки.

 

Розташування до залежності.

 

Це деякі, з головних причин, по яких підліток може стати залежним і на що необхідно звернути увагу батькам

 

Як боротися із згубною пристрастю?

 

  У подбной ситуації вам на руку стане не панікувати, а включить рассудительнось. Дуже важливо не стать созависимым і прийняти правильне рішення тим більше що реабілітація наркоманів в . Світові фахівці в області залежностей вважають, що найефективнішою є псих-социальная реабілітація. Центр реабілітації від наркоманії повинен включати в перелік послуг :

 

Наявність груп

 

Семінарів

 

Проведення інфо блоків для родичів

 

  Так само необхідною є після реабілітаційна адаптація або ресоциализация. Ресоциализация дає:

 

Плавний вихід в соціум

 

Почуття підтримки

 

Знання про свою проблему і обмін досвідом

 

Розвиток і робота в напрямі, що цікавить