МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Київська область

Наркологічні клініки Київської області не можуть сьогодні вмістити всіх, хто потребує допомоги, а таких не мало. Мало для повного одужання пройти курс лікування в наркології, необхідно після зняття абстиненції пройти повноцінну реабілітацію і повернутися в суспільства здоровою людиною, для цього потрібно відвідати наркодиспансер київ.

Лікування алкоголізму в Києві

У Києві існує безліч місць, де алкоголіка можуть закодувати від алкоголю але практика показує, що залежний після кількох спроб кодування і наступних зривів може повністю розчаруватися в самому собі або його розсудливість підкаже йому, що робити одні і теж дії розраховуючи на різні результати, називається божевіллям . І тоді алкоголік починає шукати більш дієві методи лікування алкозалежності, що врешті-решт призводить його в реабілітаційні центри для нарко- та алкозалежних. На таких центрах працюють професіонали своєї справи і вони ніколи не будуть обіцяти якихось чудес за короткі терміни але вони зможуть розробити індивідуальний план лікування алкоголізму і негайно приступлять до лікування алкоголіка.

Лікування наркоманії в Києві

У Києві відкрито безліч пунктів замісної терапії, по теорії вони повинні знижувати рівень шкідливих наслідків від вживання вуличних наркотиків і залежний ходить на програму по ідеї повинен поступово знижувати дозування до повного виходу з програми і припинення вживання. Але на практиці пункти ЗТ перетворилися в легальні пункти зловживання наркотиків. Лише одиниці з тисяч учасників програми перестають вживати і мають нетривалу ремісію, але основна маса наркозалежних просто продовжують роками ходити на замісну терапію і не думаючи про повне припинення вживання. Ці пункти замісної терапії створюють систему ілюзій у залежного, тим самим заважають розпочати курс лікування. Лише одиниці після тривалого відвідування програми переконуються, що вони безсилі перед наркотиком і звертаються в реабілітаційні центри для лікування він наркоманії.

Реабілітаційні центри в Києві

У Києві як у столиці дуже велика щільність населення, що сприяє поширенню наркотиків і алкоголю, від залежності не застрахований ніхто. Залежність не розподіляє людей за віком, класи, стани абсолютно будь-яка людина, незалежно хто він і чим займається, схильний до захворювання залежністю.

Реабілітаційні центри “Центр здорової молоді” в Києві здатні допомогти будь-якій людині, яка звернулася за допомогою, так як ми орієнтовані на індивідуальний підхід до кожного залежному для досягнення більш ефективного результату його одужання. В одужання враховується абсолютно все, і професія залежного і соціальний стан, психічний стан і емоційне, сімейна обстановка і відносини в родині, для підбору реабілітаційного центру та складання більш повної картини одужання необхідно враховувати все і тільки тоді ми можемо сміливо очікувати результатів. Так само у нас є наркологічні клініки Харків

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА