МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Лечение ИГРОМАНИИ


Ігрова залежність і ігроманія – це не хвороба, але залежність!

Поряд з такими залежностями як алкогольна і наркотична, люди все частіше потрапляють в залежність під назвою ігроманія, яка офіційно була визнана захворюванням. І хоча, здавалося б, ігроманія, або по-науковому «лудомания», є менш небезпечною для фізичного здоров’я, вона також шкодить психіці залежного і змушує страждати його рідних і близьких.

Лікарі виділили кілька причин, що ведуть до ігрової залежності:

Почуття самотності. Люди, які відчувають подібне почуття, а це в основному меланхоліки, піддаються ігроманії, тому що за допомогою азартних ігор вони заповнюють брак гормону радості – ендорфіну. Азартне настрій, напруга, яку переживає під час гри, стимулюють виділення цього гормону.

Імпульсивні і творчі натури, для яких просто необхідні гострі відчуття, також часто схильні до потрапляння в ігрову залежність.

22

Фінансове положення. Це, напевно, одна з найголовніших причин, що сприяють розвитку ігроманії. Людині з нестабільним заробітком здається, що втрачати йому нічого, але він легко може заробити, причому заробити велику суму. Ясно, що такі люди помиляються.

Часто в залежність від гри потрапляють люди хорошого достатку. У цьому випадку все відбувається навпаки здається, що грошей багато, і від кількох програшів ситуація не зміниться.

Як позбутися від пристрасть до азартних ігор?

Ігроманія – це психологічна і емоційна залежність. Вона також, як і будь-яка інша вимагає ефективного лікування.

Якщо ви не знаєте, до кого звернутися за допомогою, але гостро в її потребуєте, якщо у вас є родич, який знаходиться під впливом ігроманії – звертайтеся до нас.

Лікування ігрової залежності та ігроманії

МОО «Центр Здорової Молоді» надає ефективне лікування ігроманії. У нашому Центрі працюють тільки лікарі-спеціалісти і професійні психологи.

Чому важливо лікувати ігроманію?

8

Поряд з виникненням психологічної залежності у людини також розвивається фізична залежність. Тобто з’являється нав’язливий потяг здійснити конкретну дію, а саме сиграть.Люді, схильні до таких відчуттів, – емоційно нестабільні, дратівливі. Потяг стає настільки сильним, що для людини перестають існувати будь-які перешкоди, будь то сім’я або робота.

«Центр Здорової Молоді» здійснює комплексну лікувально-реабілітаційну допомогу людям з ігровою залежністю. Розробка програми лікування виконується строго індивідуально. Ми використовуємо програми психокорекції, рефлексотерапії і психотерапії.

У нас різні ефективні методи лікування ігроманії!

Наші висококваліфіковані психологи проводять як індивідуальні тренінги, так і групові, адже важливо, щоб людина розуміла, що він не один зіткнувся з такою проблемою, бачив позитивні результати інших і сам до них прагнув.

Лікування «Центру Здорової Молоді» направлено на ефективне позбавлення від ігрової залежності.

У ході реабілітації алежний вчиться чинити опір потягу і запобігату зривам.

«Центр Здорової Молоді» гарантує вам анонімність!

Ігрова залежність у підлітків від комп’ютерних ігор

Якщо ви не готові реабілітація, можна застосувати до консультації, де лікаря спеціаліста допоможуть вам початковий допомоги.

Реабілітацію в нашому центрі ви можете пройти в будь-якому регіоні України.

«Центр Здорової Молоді» – це унікальна, універсальна і ефективна програма лікування алкоголізму і наркоманії, інноваційний прорив в реабілітації нарко- та алкозалежних, унікальний комплекс програм лікування залежності, боротьба з поширенням наркоманії, алкоголізму та ВІЛ-інфекцій, ресоціалізація видужуючих наркоманів і алкоголіків і пропаганда здорового способу життя. Ми допомагаємо залежним не просто кинути вживати психоактивні речовини і пройти абстинентний синдром (ломку) за допомогою детоксикація організму, але допомагаємо їм повернутися в соціум повноцінними людьми. Кожен наркоман, ігроман і алкоголік, який звернувся за допомогою і який хотів розпочинати нове життя – життя в свободі від залежності, – отримає кваліфіковану допомогу фахівців вищих категорій, що мають багаторічний досвід в лікуванні залежностей.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА