МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Лікування наркоманії

Лікування наркоманії в Києві в наркологічному центрі «Міжнародної антинаркотичної асоціації»

Залежність від наркотиків – це надмірне, патологічна пристрасть до всіляких хімічних речовин.

Протягом багатьох років, наркоманія є нерозв’язною проблемою для всього роду людського. Розпізнати цю хворобу в ранніх проявах – завдання не з легких, тому що поведінкові ознаки не відрізняються в порівнянні з невживані людьми (якщо не брати до уваги час, коли індивідуум знаходиться під безпосередньою дією наркотичних речовин).

Ще одна велика завдання полягає в тому, що наркоман «під дулом пістолета» не визнає свою залежність. Тому не варто чекати прояв його відповідальності, а так само намагатися звернутися до його розуму, сам він до фахівцям не звернеться, або буде шукати щось, свідомо недієвість (наприклад, самостійно намагатися «зістрибнути» з допомогою інших препаратів або алкоголю), тому що повністю знаходиться у владі хвороби.

Тут приходять на допомогу професіонали найвищої кваліфікації!

Лікування наркотичної залежності в Києві


Лікування наркоманії в реабілітаційних центрах нашої країни і ближнього зарубіжжя.

Лікування наркозалежності ЦЗМ

Як тільки Ви виявили ознаки і симптоми наркотизації, негайно зверніться до відділення, інакше Ви втратите не тільки гроші, але і дорогоцінний час. Адже тільки комплексний підхід фахівців з великим досвідом, поверне до повноцінного життя, вилікує не тільки фізичну залежність, а й психологічну!

Лікування в спеціалізованій клініці «Міжнародної антинаркотичної Асоціації» – дуже складний і досить тривалий процес, що включає поряд зі зняттям симптомів «ломки», комплекс заходів особливого спрямованості, що дозволяє побороти тягу до отруйних засобів. Для кожного розробляється індивідуальна програма реабілітації, враховуючи особливості тієї чи іншої ситуації.

Програма лікування складається з чотирьох стадій:

1
Діагностика та корекція стану залежного.

Найголовніше на початковому етапі – визнання реальності стану речей і звернення по медичну допомогу. Звернутися в клініку потрібно родичам або друзям залежного, якщо у нього самого немає розуміння і адекватного сприйняття того, що відбувається. Головним завданням лікаря нарколога, психотерапевта на даному етапі, є коректна оцінка стану особистості, як на психологічному, так і фізичному рівні. З огляду на особливості речовин, які послужили причиною захворювання, розробляється спеціальна програма терапії.

2
Зняття «ломки» – детоксикація.

Вважається самим суперечливим періодом для самого залежного. Повне звільнення від наркоманії без детоксикації є нереальним, тому що людина прагне позбутися від болю та інших симптомів «ломки» першочергово!

На цьому етапі лікар нарколог і психіатр визначають найбільш актуальні способи і методи очищення і зняття симптомів відміни наркотика, з урахуванням всіх тонкощів і нюансів, в тому числі – яка саме речовина викликала залежність.

Персональна стратегія виведення з абстинентного стану розробляється для кожної людини в індивідуальному порядку. Детоксикація відбувається в стаціонарі, під щохвилинним наглядом персоналу установи.

Основна мета – виведення продуктів розпаду речовин і токсинів з організму. Потрібно строго виконувати приписи лікаря і фахівців відділення:

  • крапельниці і / або уколи – за розкладом;
  • збалансоване харчування;
  • перебувати в спокійному стані;
  • уникати стресових моментів

В процесі застосовують комплекс необхідних препаратів, які позбавляють від судом, нудоти і больових відчуттів на кожній ділянці тіла.

Також необхідно розуміти, що бажання і готовність до одужання самого залежного – запорука успіху! Якщо на проходження реабілітації він погоджується в період абстинентного синдрому, то це несуттєве згоду. Багато в такий період готові піти на будь-які умови, щоб припинилися фізичні страждання. Після чого залежний відмовляється від своїх намірів …

Високого рівня клініка лікування наркоманії, в змозі відновити здоров’я, попередньо позбавивши людину від нестерпних «ломок».

3
Реабілітація

Найважливіший і найбільш тривалий етап на шляху до одужання і повноцінного життя, наповненою яскравими, позитивними моментами.

Психотерапевт, психологи-мотиватори, аддіктологія, реабілітологи, консультанти по хімічної залежності – штат співробітників, які вибудовують індивідуальну програму терапії, що включає в себе:

  • Персональний денний режим;
  • Формування і закріплення відповідальності;
  • Розвиток самомотивації, позитивної комунікації;
  • Виявлення і зміцнення «себе як здорової особистості» та багато іншого.

Вагомий елемент в одужанні – фізичні процедури: відвідування сауни, плавання в басейні, тренування в тренажерному та спортивному залі.

Якщо людина добре себе почуває і одужує, фахівці рекомендують заняття футболом / волейболом, виїзди в театр, кіно, багатогодинні прогулянки на свіжому повітрі, відпочинок біля водойм та інші корисні процедури.

4
Підготовчий процес, що дозволяє адаптуватися в соціумі. Ресоціалізація.

Коли лікування наркоманії дало свій результат, приходить час підготовки людини до адаптації і повного повернення на звичну для всіх життєву колію. Дуже часто трапляється так, що після одужання і повернення до повсякденного життя, коло спілкування залишається старим, а це значить, що до цього необхідно бути на сто відсотків готовим.

Фахівці «МАА» знайшли методику пошуку нових захоплень для колишнього залежного. Хобі, інтереси допомогли хлопцям знайти себе, розроблені способи боротьби з впливом оточуючих факторів, і стресом у цілому.

Близько 60% колишніх залежно особистостей, після проходження курсу реабілітації, почали життя з чистого аркуша, без отруюють організм наркотиків. При необхідності, хлопці отримують будь-яку допомогу від центру реабілітації, в якому проходили терапію, наприклад в працевлаштуванні.

Близькі люди, друзі та родичі відвідують спеціальні заняття, вміють надавати необхідну і цінну підтримку залежній людині.

За детальною інформацією та записом на процедури лікування звертайтеся за номерами телефону:

+38(066)276-84-64
+38(096)710-81-51


Отзывы

5 4 голоса
Рейтинг
4 Отзывы
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Сергей
1 месяц назад
Рейтинг :
     

Здравствуйте на данный момент нахожусь на ресоциализации в одном из центров Киевского региона Международной Антинаркотической Ассоциации.
Приехал на реабилитацию, сразу после выписки из реанимации, куда я попал от передоза нарковещества.
Сейчас, на ресоциализации в качестве волонтёра, понял, что мне нравиться служить людям , мотивировать их к здоровому образу жизни.
Находясь на восстановлении, я многому научился, как идентифицировать свои чувства, желания, как работать над своими ошибками, и это всё благодаря помощи сотрудникам организации МАА.
В дальнейшем вижу себя в социальной работе с людьми попавшими в различные зависимости.
Благодарю МАА за помощь в моём выздоровлении!

Мария
1 месяц назад
Рейтинг :
     

Добрый день, меня зовут Мария, достаточно долго я жила в плену зависимости и ежедневного употребления, я не задумывалась ни о какой ремиссии либо прекращения употребления наркотиков. Все ПАВ стали для меня ежедневной нуждой. Но в свое время мои родные стали замечать явные изменения во мне, истощение и явные психические расстройства и направили меня в реабилитационный центр в Киеве от организации МАА, сейчас я около 8-ми месяцев трезвая, благодаря общим усилиям моей семьи, психологов и работников центра

Маша
18 дней назад
Рейтинг :
     

Здравствуйте, меня зовут Маша и все свои осознанные года я употребляла наркотики, в 13 лет я уже была знакома с ними, а ещё ранее начала употреблять алкоголь. В свое время употребления (около 5 лет), я даже не задумывалась о трезвости и если бы не Международная Антинаркотическая Ассоциация в которую своевременно я была доставлена, в Киеве, возможно моя жизнь развернулась бы куда хуже. Сейчас же я трезвая и счастливая, и верю в то что мое употребление давно осталось позади.

Вероника
11 дней назад

Рейтинг :       Здравствуйте! Меня зовут Вероника, я бывшая наркозависимая. С ранних лет я пристрастилась к алкоголю,в 14 лет я первый раз попробовала уколоться метадоном. Я потеряла контроль над собой, выносила буквально все из дома,воровала у своих родных. Телефоны,золото техника,все уходило в ломбард. Желание употреблять управляло мной. Родные не могли спокойной жить,в доме были одни скандалы. Брат привёз меня на реабилитацию в отделение МАА киевского региона. Я прошла курс психо-социальной реабилитации и сейчас до сих пор остаюсь трезвая. На протяжении всего моего пути в выздоровления со мной проводили работу консультанты по химической зависимости,терапевты и психотерапевты. Мне помогли изменить свои взгляды… Подробнее »

Один за всех
Один за всех
Говорит Украина
Говорит Украина
Касается каждого
Касается каждого

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА