МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Луганська область

У наркологію Луганській області звертаються безліч батьків, чиї діти вже проходили медикаментозне лікування, але знову зірвалися. Як стверджують наркологи після зняття абстиненції (ломки) необхідно пройти повноцінну реабілітацію, де залежного підготують і навчать жити в агресивному середовищі (соціум).

Лікування алкоголізму в Луганську

У Луганську перебувають безліч наркологічних кабінетів, кілька наркології, а число алкоголіків неухильно зростає. Реабілітаційні центри “Центр здорової молоді” ведуть активну роботу з пропаганди здорового способу життя з метою його популяризації його серед населення, щоб молодь не шукало приємного проведення часу за пляшкою того чи іншого алкогольного напою. тим самим алкоголіки знаходяться на лікуванні в реабілітаційних центрах виховують в собі любов до спорту і вчаться конструктивно проводити дозвілля. Після проходження курсу лікування алкоголіки підтримую здоровий спосіб життя, займаються спортом, соціальної працюй і в основному не повертаються до вживання.

Лікування наркоманії в Луганську

Багато хто вважає, що допомога наркозалежним це невдячна справа, що наркомана змінити неможливо і слова, горбатого тільки могила виправить, як не можна краще описують ставлення більшості до наркоманії. На жаль поки наркоман вживає ці слова вірні. Для лікування наркомана від наркоманії та повернення його в соціум як повноцінну осередок суспільства, йому перш за все необхідно припинити вживання будь-яких речовин змінюють свідомість, це називається стан повної хімічної частоти. Тільки після досягнення стану повної хімічної частоти можна братися за лікування наркозалежного, працювати над зміною його мислення і реакцій, прищеплювати йому нові моральні цінності та етичні норми і формувати у нього здорового способу життя.

Реабілітаційні центри в Луганську

Відмінною особливістю реабілітаційних центрів в Луганську є, орієнтація на результат і індивідуальний підхід до кожного наркоману або алкоголіку. У реабілітаційних центрах “Центр здорової молоді” Луганська працюють психологи вищої категорії, команда консультантів по хімічній і нехімічної залежності має багаторічний досвід роботи, все це створює сприятливі умови для лікування залежності. Програма реабілітації в Луганську реалізована не тільки в рамках стаціонарного лікування наркоманії і алкоголізму, також існує постреабілітаціонной процес, процес рессоціалізаціі, поетапне повернення людини в соціум. Процес рессоціалізаціі значно знижує рецидиви, що збільшує ефективність реабілітаційної програми і збільшує статистику.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА