МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

НЦ в Києві

Наркологічна залежність є виліковною, але для цього необхідно помістити наркозалежної людини в спеціалізований центр. Тільки наркологічний реабілітаційний центр в Києві може допомогти назавжди забути про наркотичні речовини, краще всього вибирати сучасні центри, які застосовують новітні методики лікування поетапно, які індивідуально підбирають список ліків.

Деякі клініки державного зразка практикують єдиний список ліків для всіх, вони дотримуються стандартної схеми лікування, яка підходить не всім. Якщо ви звернетеся в сучасну клініку, то зможете отримати гідний рівень лікування, адже воно буде підбиратися, виходячи з ваших уподобань.

Наркологічний центр в Києві – детоксикація

Наркологический центр ЦЗМ 29Перш ніж почати будь-яке лікування, обов’язково пройти повну діагностику, визначається рівень пошкодження внутрішніх органів, дізнатися, які наркотики приймаються, як довго, залежно від цього встановлюють лікування. Спочатку наркологічний центр Відродження Київ проводить детоксикацію, тобто організм повністю звільняється від будь-яких покладів заборонених речовин, при цьому даний процес супроводжується сильними больовими відчуттями, відомими як ломка.

Саме в цей період більшість людей зривається в звичайному житті. Однак в клініці людині допоможуть за допомогою цілого ряду лікарських засобів, зазвичай призначають ліки для того, щоб позбавити людину від болю, для того щоб повністю налагодити здоров’я, для того щоб позбавити його від нападів депресії.

За прийомом всіх лікарських засобів досвідчені медпрацівники, вони контролюють весь процес, підтримують людини на кожному етапі. Важливо щоб процес пройшов швидко і без особливих витрат для організму, важливо, щоб людина відновився якомога швидше і наркоман перейшов до психологічного етапу.

Реабілітаційний наркологічний центр Київ – особливості лікування

Реабілітаційний період заснований на роботі психолога за спеціальними програмами. Найчастіше застосовуються відомі у всьому світі програми, вже зуміли допомогти тисячам людей повернутися до нормального життя. Центр лікування наркоманії Київ пропонує групову терапію, люди, об’єднані проблемами, підтримує кожного, вони можуть зробити процес позбавлення від залежності легким і швидким.

Наркологический центр ЦЗМ 23Важливо, щоб люди підтримали один одного, показали приклад, як можна почати тверезе життя. Також проводяться індивідуальні бесіди з психологом, розкриваються всі можливості пацієнта, йому розповідають, скільки всього можна досягти, якщо залишатися тверезим.

Центр реабілітації наркозалежних Київ намагається налаштувати людини на життя без наркотиків. Це можливо тільки якщо наркологічний центр докладе всіх зусиль, і допоможе людини назавжди забути про заборонені речовини. Після того як буде завершено цей період, починається відновлення, тобто адаптація. Наркозалежний повертається в своє звичне оточення, але він повинен розуміти, що в будь-який момент наркологічний центр здатний йому допомогти.

Якщо спостерігаються різкі рухи в сторону зриву, необхідно відразу ж звернутися до фахівців, вони проведуть бесіди, допоможуть людині заново повернутися до тверезості. Важливо розуміти, що багато в чому робота залежить не тільки від рідних, вони повинні підтримати людину, обмежити спілкування з наркозалежними, і допомогти йому відновитися на роботі, навчанні, допомога знайти нове захоплення і відвернути його від страшного періоду в його житті.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА