МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

НЦ в Чернівцях

Наркоманія здатна зруйнувати навіть саму дружну сім’ю. Постійне бажання людини роздобути чергову дозу наркотику руйнує його життя і веде до непоправних наслідків. Саме тому, необхідно якнайшвидше звернутися в наркоцентр Чернівці для того, щоб почати терапію, здатну повернути людину до нормального життя.

Центр наркології в Чернівцях – повернення до нормального життя.

Наркологический центр ЦЗМ 3Поетапне лікування наркозалежної людини гарантує йому одужання. Саме тому наркологічний центр Чернівці береться навіть за самі запущені випадки хвороби. Наші фахівці повертають хворого до життя в кілька етапів:

  • Медикаментозне лікування. Після припинення вживання наркотичних препаратів у людини

розвивається ломка. Первісне лікування полягає в позбавленні від больових синдромів за допомогою ліків. Підбираються вони професійним наркологом;

  • Повернення світогляду людини до нормального стану. Центр лікування наркоманів Чернівці дозволяє

відновити психіку людини, пошкоджену систематичним вживанням наркотичних препаратів. Бесіди з психологом дозволяють повернути мислення хворого в потрібне русло. Людині необхідно позбутися від причини, що спонукала його до прийняття заборонених препаратів. Тільки ця мотивація дозволить хворому відновитися;

  • Відновлення хворого. Наркологічний центр в Чернівцях займається реабілітацією наркоманів. Їм

необхідно повністю поміняти своє коло спілкування та інтересів, щоб проведена терапія принесла результати.
Сучасні препарати комплексний підхід до позбавлення від залежності, дозволяють домогтися бажаного результату. Центр реабілітації наркозалежних Чернівці дозволяє домогтися бажаного результату і повернути близької людини до нормального життя.

Чому варто звертатися в центр наркології в Чернівцях?

Штат фахівців нашого центру складається з профільних фахівців, що володіють великим досвідом роботи. Ми вилікували від залежностей велику кількість хворих, про що свідчать їхні вдячні відгуки. Пацієнти змогли повернутися до нормального життя і налагодити відносини з близькими людьми.
Одним з важливих чинників лікування хворого є взаємодія з його близькими. За час вживання заборонених препаратів відносини з родичами у хворого сильно псуються. Психологи нашої клініки допоможуть відновити спілкування з рідними і змінити життя людини. У нашому центрі існують курси перекваліфікації, закінчивши які, громадянин зможе почати нове життя.
Ще однією перевагою є політика ціноутворення нашої клініки. Вартість лікування залежить від безлічі факторів, що обговорюються з кожною людиною індивідуально. Вартість процедур в нашому реабілітаційному центрі нижче, ніж в аналогічних закладах.
Комплексний підхід із застосуванням інноваційних рішень, допоможе людині почати нове життя. Допоможіть своїм близьким і зверніться в центр реабілітації наркозалежних Чернівці прямо зараз!

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА