МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Наркологічний центр в Харкові

Наркологічний центр в Харкові – відмінне місце для як найшвидшого відновлення

Наш наркологічний центр в Харкові пропонує швидке і ефективне лікування наркозалежності з сучасних методів. Якщо у вас або у вашого близького з’явилися проблеми, пов’язані із залежністю, радимо звертатися до нас за допомогою і кваліфіковані фахівці обов’язково зроблять все можливе для якнайшвидшого відновлення пацієнтів. Наш наркологічний реабілітаційний центр в Харкові – це місце, де гарантується комплексна, індивідуальна терапія захворювання.

Наркологический центр ЦЗМ 11Подібні реабілітаційні наркологічні центри Харків беруть на роботу виключно компетентних психіатрів, наркологів, психологів, фізіотерапевтів, терапевтів по хімічної залежності, які займаються розробкою індивідуальної програми реабілітації пацієнтів. Ключовими принципами побудови роботи з пацієнтами вважається розуміння, уважність, участь, співчуття і позитивний настрій на фінальний результат. 

Центр реабілітації наркоманів у Харкові виявився надзвичайно позитивним. Персонал тут спростовує пов’язаний із цього лікування наркоманії нереальний. Ми використовуємо ефективних методів лікування, які дають змогу бути реабілітована якомога швидше і повернутися до своєї родини.

Центр реабілітації наркозалежних Харків і специфіка терапії тут

Як вже говорилося раніше, наркологічний центр Відродження Харків – це заклад, де практикується комплексний підхід, що дозволяє визначити загальний фізичний і психоемоційний стан пацієнта. Йдеться про аналіз особистості пацієнта, фіксації хронічних захворювань і алергічних реакцій, дозуванні і частоті вживання психоактивних речовин. Паралельно лікарі консультують рідних пацієнта. 

  • Наркологический центр ЦЗМ 6Коли завершується госпіталізація, починається медикаментозна детоксикація організму. Необхідно позбавити людину від абстинентного синдрому, зняти ломку. За процесом стежить досвідчений лікар-нарколог. Доктора додатково призначають допоміжні лікарські препарати, щоб нормалізувати сон пацієнта.
  • Далі з залежним активно взаємодіють психологи, основне завдання яких – викорінити пристрасть з голови хворого. Вони розповідають про деструктивний ефект наркотиків і про те, наскільки негативний вплив вони надають на здоров’я в цілому.
  • Центр лікування наркоманії Харків практикує і реабілітаційний етап, який не менш важливий, оскільки саме він сприяє створенню атмосфери взаєморозуміння і підтримки. Завдяки курсу психологічної корекції з професійними психологами виходить ліквідувати всі труднощі і проблеми, що провокують залежність. Соціальні педагоги прекрасно розуміють, як налагодити хороші взаємини між колишнім наркоманом і всіма оточуючими.

Наш центр реабілітації наркозалежних Харків став популярним також і з тієї причини, що тут лікарі розуміють, наскільки важлива соціальна адаптація. Йдеться про заключному етапі терапії, під час якого максимально пропагується здоровий спосіб життя. Хочете скоріше відновитися і забути про наркоманію? Звертайтеся до нас і консультуйтеся з кращими лікарями України!

 

 

 

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА