Перевага лікування наркоманії в наркологічному центрі

Питання наркоманії як ніколи хвилюють сучасну громадськість. Кількість людей, залежних від наркотичних препаратів, зростає з кожним днем.

Позбутися від згубної звички вживати наркотики, буде не просто. Як правильно вибрати лікування, який спосіб зможе позбавити від залежності? Тисячі питань виникають у людини, який зіткнувся з наркозалежністю.

Залежність від наркотичної речовини з’являється в слідстві незадоволеності від життя. Отже, наркоманію потрібно лікувати як фізично, так і психологічно.

Пріоритети лікування в наркології

Одного рішення перестати застосовувати наркотичні речовини часто буває занадто мало. У наркозалежної людини в разі скасування вживання виникає абстинентний синдром або ломка.

Першочергове завдання наркологічного центру – це детоксикація, усунення наркотичної ломки. Для детоксикації розроблений цілий комплекс процедур, який проводять під суворим наглядом лікаря.

В першу чергу досвідчені фахівці дають об’єктивну оцінку допустимості та можливості проведення процедури, так як існують протипоказання небезпечні для життя.

Усунення сукупності больових відчуттів, від яких страждають і інші органи людського організму, а саме:

  • отчистка від наркотичних речовин, а також від розкладання по всьому організму шкідливих токсинів;
  • відновлення працездатності та відновлення внутрішніх органів;
  • налагодження метаболічного процесу;
  • оновлення психо емоційного стану.

Методи детоксикації

Мета детоксикації – це введення медикаментозного препарату в організм, для того, щоб поступово видаляти наркотичну речовину. Вітаміни, заспокійливі, і ліки для підтримки серцевої діяльності, є обов’язковим в детоксикації.

Процедуру проводять в стаціонарі під суворим наглядом нарколога. Правильне харчування та здоровий сон допомагають відновити і зміцнити сили виснаженого наркотичної ламкою хворого.

Це перший ступінь в лікуванні наркозалежності. Далі відбувається необхідна робота з психологом і терапевтом, яка допомагає усвідомити високу ступінь небезпеки залежно від наркотиків.

Багато людей, боячись розголосу, або по іншим причина вирішуються на самостійне лікування. Не рекомендується халатно ставитися до детоксикації і проводити її самостійно.

Пережити ломку своїми силами, під силу не кожному, наркозалежному людині!

Позитивні сторони лікування в наркологічному центрі

  • Гарантована анонімність;
  • Облаштовані комфортні палати;
  • Повноцінний аналіз стану хворої людини;
  • Дотримання всіх показань і протипоказань, які смертельно небезпечні при абстинентному синдромі;
  • Психологічна мотивація для проходження повного курсу лікування від наркоманії.

Наркозалежність смертельно небезпечне захворювання, з яким дуже важко боротися поодинці. Правильно підібраний наркологічний центр допоможе врятувати Ваше життя!