Проблема вживання наркотиків молоддю

   Сьогодні ми постараємося розібратися, чому тема причини наркоманії серед молоді така актуальна у наш час. Що ж сталося що останнім часом молодь стала все частіше використовувати заборонені препарати під час проведення дозвілля?

 

      Деструктивна сім’я

 

   З раннього дитинства ми чуємо з вуст наших рідних, що вживання наркотиків або алкоголю згубне, і веде до хвороб і смерті у результаті. Але що, якщо ті хто нам це говорить не відповідає своїм настановам і у свою чергу зловживають смертельним зіллям.

 

   Так вже склалося, що одними з перших людей, яких ми бачимо в перші хвилини після народження, це наші батьки. Надалі немовля вбирає все, що відбувається навкруги, у тому числі спори, розбіжності і, в деяких випадках, вживання наркотиків, алкоголю серед рідних. Людська природа розпорядилася таким чином, що з самого дитинства ми прагнемо бути схожими на наших батьків, і іноді це згубно для нашого майбутнього.

 

   Приміром, якщо дівчинка народилася в деструктивній сім’ї, де батько постійно змінював, бив і принижував її матір, вона обов’язково шукатиме супутника з подібними якостями і відношенням до себе, фрустрируя втрачене почуття єдності за допомогою залежності в майбутньому, сама того не усвідомлюючи.

 

   Дуже важливий являється той факт, щоб в сім’ї були свої цінності і традиції, а також, щоб виховання дитини не перекладалося на плечі родичів, приміром бабусі. Дитина повинна відчувати почуття власної важливості серед обох батьків.

      Соціальний тиск як примус із зовні

 

   На жаль, у нас в країні вживання алкоголю вважається нормальним, в парламенті йдуть розмови про легалізацію марихуани і щодня ми бачимо величезні черги на програми ЗПТ за легальними наркотиками.

 

   З самого дитинства нинішнє покоління розуміє, що пити у свята це традиція і якщо ти відмовишся, то ти біла ворона, а наркотики нині не вбивають, а лікують. Величезний вплив на формування особи має соціум де, росте і розвивається людина і саме тут приховані причини підліткової наркоманії.

 

     Схильність до залежності

 

   Раніше в психіатричних лікарнях наркоманів і суицидников лікували в одному відділенні за аналогічною методикою так, як і одні і інші зводять рахунки з життям. Тільки уявіть собі, що є випадки, коли людина вже народжується з розташованістю стати залежним.

 

Уявіть собі сім’ю, в якій :

1. Батько учитель фізкультури.
2. Мати вчительок.
3. Розумниця старша дочка.

 

   Молодший син героїновий наркоман з великим стажем. Відразу з’являється питання, чому?

 

   Старша дочка, була жданным і запланованою дитиною, а коли мати завагітніла молодшим батьку було необхідно їхати у відрядження на збори, та і їй самій підвищувати кваліфікацію, в загальному часі на вагітність не було і виникла розмова про аборт.

   На певному етапі розвитку плід з матір’ю стає одним цілим і звідси йде розташованість не існувати. Таким чином, ця розташованість в майбутньому множиться на почуття самотності, брошености, власній нікчемності і так далі. І людина починає себе вбивати вживанням наркотиків.