МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Реабілітація у Чернівціях

Наркотична залежність цілком виліковна, головне, звернутися в сучасний наркологічний центр, де вам запропонують гідну допомогу. Центри реабілітації наркоманів Чернівці запропонують вам поетапне лікування, важливо пройти не тільки детоксикацію, як це часто пропонують державні клініки, а повністю весь процес лікування. В цьому випадку ви назавжди забудете про наркоречовиною, не будете повертатися до них. Важливо не тільки очищення організму від залишків наркотиків, відновлення здоров’я, а й психічне здоров’я, тобто повна відмова від наркотиків на усвідомленому рівні.

Реабілітаційний центр наркоманії в Чернівцях – початок лікування

Реабілітаційний центр наркозалежних в Чернівцях обов’язково пропонує індивідуальний підхід, тобто ліки підбираються залежно від стану людини. Спочатку пропонується діагностика, адже важливо з’ясувати, як сильно пошкодилися внутрішні органи, які з них вимагають негайного відновлення, і які ліки обов’язково допоможуть людині.

Всі медикаменти підбираються тільки в індивідуальному порядку, важливо, щоб вони поліпшили стан людини, зняли больовий ефект. За прийомом медикаментів стежать досвідчені працівники центру, їх завдання також підтримати людину, утримати його від нападів агресії, депресії.

Цей період відомий сильними болями, саме тому вдома людина зривається, самостійно не може пережити цей період. У клініці йому допомагають досвідчені фахівці.

Центр реабілітації від наркоманії в Чернівцях – адаптація

Центр реабілітації наркоманів в Чернівцях передбачає роботу за особливою психотерапевтичної програмі. Часто застосовуються всесвітньо відомі програми, які поетапно позбавляють людину від наркозалежності, вони допомогли мільйонам людей по всьому світу. Дана програма заснована на тому, що людина повинна спочатку зрозуміти, який шкідливий собі завдає, а потім навчитися жити тверезо. Покрокове позбавлення від залежності допомагає назавжди забути про дурманних речовинах.

У цей період важливі не тільки особисті бесіди, але і групова терапія. Люди об’єднуються, спільними зусиллями долати сумніви, вони розбирають ті причини, які змусили людини приймати заборонені речовини.

Вони змушують залежної людини забути про наркоречовиною. Вони відкривають йому все перспективи, показують, які можливості він може втратити, залишаючись під впливом наркотиків. Тільки твереза ​​людина може домогтися бажаного результату.

Робота в групах вражає своїм прикладом і допомагає людям почати вести тверезий спосіб життя. Після того як реабілітація завершена, людина повертається в звичне оточення, але не залишати його. У складні моменти завжди можна звернутися за допомогою, відвідувати школу підтримки, різні групові заняття. Реабілітаційний центр для наркоманів Чернівці намагається показати людині, що він не один в боротьбі з проблемою, але важлива роль відводиться родичам, які повинні позбавити людину від спілкування з наркозалежними людьми, допомогти йому назавжди забути про залежність, допомогти вести тверезий спосіб життя. Головне, не повернутися до наркотиків, обмежити спілкування з наркозалежними людьми.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА