МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Реабілітація у Херсоні

Не завжди легко зібратися і прийняти рішення відправитися в реабілітаційний центр наркоманії в Херсоні. Можливо, програма залежності торкнулася вас особисто і ви боїтеся, що ваша історія не залишиться анонімною. Або ви переживаєте за близьку людину, з яким багато разів безуспішно намагалися допомогти, і вже сумніваєтеся в результаті.

Неважливо, з ким саме в вашому колі близьких трапилася біда. Наш центр реабілітації наркоманів в Херсоні відкрито для вас. На першу безкоштовну консультацію ми розвіяти ваші сумніви і дати надію на одужання.

Як працюють багато центрів реабілітації наркозалежних Херсон

Якщо ви вже зверталися з проблемою залежності в якісь клініки, але результат виявився не довготривалим, ймовірно, ви зробили помилку у виборі. Це не ваша провина.

Безліч так званих реабілітаційних центрів застосовує застарілі методи. У роботі з пацієнтами фахівці роблять акцент на чомусь одному:

  • медикаментозному лікування;

  • трудотерапія;

  • навернення.

Мало того, що в цьому немає нічого від індивідуального підходу. Вузьконаправлена ​​діяльність не може давати ефективних результатів. Вилікуватися від залежності і повернутися до нормального життя можливо, лише якщо в центрі застосовують комплексний підхід.

Як працює наш реабілітаційний центр для наркоманів Херсон

Нам не потрібно пояснювати, як ви роками боретеся з власної залежністю або проблемою близької людини, як ви часом зовсім втрачаєте надію, зневірившись знайти місце, в якому вам допоможуть. Ми розуміємо. Ми вилікували вже тисячі людей від наркотичної залежності. Підтримуючи зв’язок з колишніми пацієнтами після закінчення терапії, ми переконуємося, що вони дійсно повернулися до нормального життя без зривів.

Основа роботи, яку вибрав наш реабілітаційний центр наркозалежних в Херсоні – це застосування комплексного підходу. Наша програма включає в себе три кроки:

  1. Детоксикація.

  2. Робота з мисленням.

  3. Соціалізація.

Безліч клінік помилково зупиняємося лише на першому пункті виводить з організму токсини і допомагає пережити ‘ломку’. Одиницям пацієнтів вистачить після цього кроку сили волі не пробувати наркотики знову.

Ми вважаємо обов’язковою роботу з мисленням пацієнта, адже саме воно страждає від вживання психоактивних речовин не менше, ніж фізіологічний стан.

Ви помітили, що собі чи коханою людиною страждає від наркотичної залежності, такі зміни поведінки?

  1. Різкі зміни настрою. В одну мить не може стати байдужим або впасти в депресію.
  2. Починається обман в багатьох сферах життя.
  3. Змінюється коло спілкування та життєві погляди.
  4. Втрата почуття відповідальності за своє власне життя. Згодом – замкнутість і самотність.

Напевно помічали. І все це вимагає тривалої психологічної роботи з компетентним фахівцем.

Наш центр реабілітації від наркоманії в Херсоні радий запропонувати вам реалізацію саме такої програми. Тільки змінивши спосіб мислення, пацієнту вдасться досягти реального результату, відновити сім’ю і позбутися від бажання вдаватися до наркотиків у важкій життєвій ситуації. Звертайтеся на першу безкоштовну консультацію, і ми відповімо на всі ваші запитання. Будемо раді допомогти.

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА