МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Реабілітація в Одесі

Лікування наркотичної залежності – медичний процес, що вимагає приміщення наркозалежної людини в реабілітаційні центри для наркоманів Одеса. Важливо, щоб наркоман отримав повноцінне лікування, а пройшов всі етапи, при цьому в лікуванні застосовувався індивідуальний підхід.

Особливості початкових етапів в центрі реабілітації від наркоманії в Одесі

Центр реабілітації наркозалежних в Одесі вимагає початкового повного обстеження, оскільки необхідно визначити, скільки тіла пошкоджено, щоб призначати ліки. Нарколог призначає низку ліків, деякі з них спрямовані на прискорення процесу детоксикації, деякі з процесів управління болем, частина ліків необхідна, щоб людина повністю відновив своє здоров’я.
Спочатку лікування передбачає вилучення депозитів наркотичних речовин, накопичених під час вживання наркотиків.

Цей етап викликає сильний біль, відомий як синяки. Саме через неї багато людей ламаються вдома. Реабілітаційний центр наркозалежних в Одесі гарантує контроль працівників охорони здоров’я, які контролюють використання ліків, підтримує наркоманів. Крім того, препарати призначені для того, щоб зробити процес мінімальним, важливо, щоб людина залишався мотивованою для подальшого ускладнення лікування.

Центр реабілітації від наркоманії в Одесі – адаптація

Після того як здоров’я людини буде повністю відновлено, він може починати процес реабілітації. В цей час йде психологічна робота, вона передбачає застосування всесвітньо відомих програм, вже перевірені в світових клініках, вони показали себе як ефективні.
Також в лікуванні психологи застосовують власні розробки в залежності від психологічних особливостей наркозалежних.

Реабілітаційний центр наркоманії в Одесі приділяє велике значення груповій роботі, люди спільними зусиллями долають різні труднощі страхи, сумніви кожної людини.

Обов’язково групу координує психолог, він координує всіх людей, він також проводить особисті бесіди. Важливо, щоб люди об’єдналися і спільними зусиллями подолали всі свої страхи. Реабілітаційний центр для наркоманів Одеса демонструє, скільки всього можна зробити тверезим.
На особистих психологічних бесідах обов’язково розкривається потенціал людини, йому демонструють всі перспективи, розробляють зразкові мети і план на подальшу тверезе життя.

Після того як психологічне відновлення завершено, наркозалежний переходить до етапу адаптації. У цей період людина відновлює налагодження контактів, він намагається повернутися до звичайного життя, при цьому уникає зустрічі з колишніми друзями наркоманами. Важливо, щоб у людини виробилося повне табу до будь-яких заборонених наркотичних речовин. Якщо ж виникнуть будь-які труднощі, наркоман завжди може звернутися в реабілітаційний центр, адже він назавжди залишається частиною програми, зможе отримати підтримку психологів.

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА