МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Реабілітація у Житомирі

У будь-якого наркомана залишається хоча б одна людина, яка все ще мріє повернути його до нормального життя. Це відбувається навіть тоді, коли всі друзі і родичі вже відвернулися від нього, коли він абсолютно втратив людську подобу. Чому так відбувається? Тому що завжди залишаються люди, які розуміють: те, що вони бачать – це не він, а то, що зробили з ним наркотики. І вони мають рацію.

Наш реабілітаційний центр наркоманії в Житомирі існує вже давно. Ми побачили дуже багато пацієнтів – самих різних людей. І з впевненістю можемо сказати: наркозалежний чоловік собі не належить. Він не контролює своє мислення і свої дії. Наркотики – страшна річ, яка поневолює людину, і він перестає бути собою.

Думка про те, що чергова «доза» всього лише розкриває негативні якості, які були заховані, далеко не завжди вірне. Під впливом наркотику мозок знаходиться в такому стані, що говорити про будь-які адекватні дії просто не доводиться. Якщо близький і дорогий вам людина стала наркоманом, значить, ворог у вас один, і він загальний – то речовина, яке він приймає.

Реабілітаційний центр наркоманії в Житомирі. Чи можна врятувати залежного?

Наша діяльність почалася багато років тому. Ми бачили, що переважна більшість наркоманів не можуть «зав’язати», і численні клініки допомогти не в силах. Але також ми бачили, що деяким з них вдалося позбутися від залежності раз і назавжди. Вони ведуть абсолютно нормальний спосіб життя. Значить, це можливо? Так і з’явився наш реабілітаційний центр наркозалежних в Житомирі.

Ми грунтувалися на наукових знаннях, але набагато більше нам дав досвід тих, хто зміг відмовитися від своєї вбивчої звички.

  • Ми вивчали їх мислення і шлях від початку до успішного одужання.
  • Виявляли закономірності.
  • Чи помічали незначні, здавалося б, дрібниці.
  • Так склалося розуміння формули позитивного результату. Хоча центри реабілітації наркоманів
  • Житомир пропонує у величезній кількості, дійсно ефективних там практично не було, як і по всій країні. А тепер є – наш.

Ви самі можете відповісти собі на питання, чи можна вилікувати наркомана. Пошукайте історії їх одужання, навіть не відгуки, а просто розповіді. Вони є і в соцмережах. Почитайте наші відгуки та статистику. Ви зрозумієте, що проблема вирішувана.

Як лікує центр реабілітації наркоманів в Житомирі

Якщо говорити дуже узагальнено, наш центр реабілітації наркоманів в Житомирі вчиняє дії в двох напрямках:

  • Правильний психологічний настрій.
  • Виправлення фізіологічних проблем.

До першого належать бесіди з психологом, виконання завдань, зміна мислення і способу життя, групові заняття. Наш центр реабілітації від наркоманії в Житомирі ставить дану частину на перше місце. Вона займає більшу частину часу. Така робота дозволяє виявити глибинні, внутрішні причини проблеми і усунути їх, замість боротьби з наслідками.

Фізіологічна лікування починається з медикаментозного. Воно триває кілька тижнів, призначається індивідуально. Завдання – детоксикація організму, тому що саме після неї фізична тяга до наркотиків зменшиться. Тоді пацієнту стане легше сприймати всю іншу частину реабілітації.

Далі необхідно привернути увагу людини до здорового способу життя, що активно робить наш реабілітаційний центр для наркозалежних в Житомирі. Це важливо з двох причин:

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА