МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Реабілітаційний центр для наркозалежних у Львові

Наркоманія здатна зруйнувати навіть саму дружну сім’ю. Постійне бажання людини роздобути чергову дозу наркотику руйнує його життя і веде до непоправних наслідків. Саме тому, необхідно якнайшвидше звернутися в наркоцентр Чернівці для того, щоб почати терапію, здатну повернути людину до нормального життя.

Які методики використовує центр реабілітації наркоманів у Львові ‘Центр Здорової Молоді’

В основі лежить західна методика ’12 кроків’, яка використовується в США для лікування залежностей ще з минулого століття.

Її основні особливості:

  • людяність;
  • групова терапія;
  • індивідуальний підхід.

Щоб повернути залежного до повноцінного життя, йому дають ряд умов, які необхідно виконати.

Головне з них – підвищення рівня самостійності. Протягом всього курсу реабілітації осіб буде буквально заново вчитися жити. Завдання залежним полегшує те, що в центрі реабілітації все люди мають ту ж проблему, тому кожен отримує необхідну допомогу і підтримку.

Психотерапевти центру проводять активну роботу з сім’ями і друзями залежних. Пояснюють їм, як потрібно морально підтримувати наркоманів і оберігати від зривів. Сімейна психотерапія часто допомагає розкривати глибокі психологічні проблеми, які привели одного або кількох членів сім’ї до залежності від наркотиків.

Переїзд в реабілітаційний центр наркоманії у Львові сам по собі провокує величезний стрес. Але доброзичлива атмосфера, а також спільна з іншими пацієнтами робота дозволяють швидко адаптувати людини до нового середовища.

Однією з причин наркоманії є ворожість соціального середовища, відсутність підтримки і перспектив. У нас в центрі людині показують, що інше життя не тільки можлива але і залежить від його власних зусиль.

Центр реабілітації від наркоманії у Львові: етапи лікування

Люди, які вживають важкі наркотики, після припинення їх використання починають відчувати моральні і фізичні страждання. Це пов’язано з тим, що організм деякий час працював на межі, вивільняючи всі свої ресурси, після чого йому потрібно або час на відновлення, або нова доза наркотику.

Але другий варіант небажаний, тому що систематичне вживання наркотичних речовин викликає хронічні хвороби, а також знижує шанси на одужання від залежності.

Тому перше завдання лікарів в нашому центрі – провести висновок шкідливих речовин з організму, ліквідувати головні фізіологічні наслідки вживання наркотиків. Це робиться професійно, адже у нас не шкодують грошей на знеболюючі препарати.

Багато що знаходяться в місті Львів реабілітаційні центри для наркоманів змушують пацієнтів відчувати ще більші страждання і називають це лікуванням, але не ми.

На наступному етапі проводиться первинна консультація залежного, а також його сім’ї. Перший час пацієнт знайомиться з іншими залежними, що встали на шлях виправлення. Перевага нашого центру в тому, що у лікарів завжди знаходиться час на пацієнта. Кожен може розраховувати на індивідуальний підхід і врахування індивідуальних особливостей.

Потім залежний заново вчиться самостійного життя. Займається фізкультурою і власним освітою. Наші психотерапевти допомагають кожному залежному знайти власний прихований потенціал, щоб потім знайти постійну роботу і не страждати від бідності.

На заключному етапі реабілітаційний центр для наркоманів Львів допомагає пацієнтам з фінансами. Їм знаходять роботодавця, дають власну рекомендацію. Передають на піклування відповідних державних органів. Ризик зриву у наших пацієнтів мінімальний при такому підході.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА