МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Сумська область

Великі міста можуть тиснути на психіку деяких людей. Там є маса спокус, яким непросто протистояти. Тому актуальною проблемою для них вважається наркоманія. Суми входять в число цих міст.

Самостійне виправлення нереальні з багатьох причин. Вимагає проходження спеціальних відновлювальному періоді, застосування серйозних дій. Наш досвідчений персонал здатні забезпечити відповідні умови для ефективного лікування. Неврологів, психологи, лікування наркоманії та інших експертів забезпечать комплексне супроводження кожного пацієнта.

Причини наркотичної залежності у великих містах

Існує маса причин, які призводять до розвитку залежності. Найчастіше проблеми виникають через негативного впливу оточення, спроб протестувати проти суспільства. Іноді причини криються на генетичному рівні. Молодь у великих містах часто потрапляє в ці небезпечні мережі з таких причин:

 • Емоційний розлад, бажання отримати задоволення.
 • Неадекватна поведінка, що виявляється через виклик до суспільства.
 • Неправильна допитливість.

У дорослих можуть бути свої причини:

 • Серйозні захворювання, коли тільки за допомогою наркотичних засобів вдається хоча б на час вгамувати біль.
 • Форма соціального протесту.
 • Посилення потенції.
 • Усунення страждань фізичного походження.
 • Психічні розлади, які часто виникають через тривог, страху, постійних стресів і т.д.

Особливості боротьби з наркотичною залежністю

У Сумах проблема з’явилася досить давно. Багато молодих людей стають на слизьку доріжку, вибратися з якої самостійно неймовірно просто. Постійно виробляють велику кількість наркотиків в підпіллі. Тільки своєчасне звернення до професіоналом здатне дати шанс на одужання. Фахівці виявлять причину залежності, нададуть консультацію і т.д.

Лікування наркоманії в Сумах проходить на основі вивчення стану соціуму, інших важливих факторів. Наркоман стає для будь-якої сім’ї справжньою проблемою, навіть трагедією. Треба виявити першопричину, провести ретельний аналіз. Це дозволить поступово зупинити руйнування організму хворого. Якщо почати боротьбу на ранніх стадіях, досягнення потрібного результату стає цілком реальним. Ми робимо всі необхідні заходи для ефективної терапії. Проводиться якісна реабілітація, грамотна адаптація і т.д.

Небезпеки, які загрожують організму

Проходить невелика кількість часу, щоб риси особистості почали змінюватися кардинальним чином. Поведінка стає безконтрольним, проявляється агресія. Нерідко починають виникати також і злочинні думки. Через збільшення кількості наркотиків видозмінюються також і симптоми. Нервова система уражається дуже сильно.

Якщо батьки помітили нехарактерні ознаки поведінки дитини, треба загострити увагу на цьому. Серед поширених проявів можна відзначити головний біль, ейфорію, поганий настрій, підвищену дратівливість і т.д. Важливо якомога швидше звернутися в реабілітаційний центр. Якщо органічне ураження мозку вже почалося, відновлення може виявитися занадто важким. Паралельно виникають ризики летального результату через передозування.

Телефонуйте! +38 (066) 276-84-64 +38 (096) 710-81-51

Перед початком лікування наркоманії в Сумах фахівці нашого центру приділяють особливу увагу вивченню даних про пацієнта. Важливо враховувати психологічне, фізичне здоров’я, особливості, умови виховання та інші фактори. Для цього досвідчені співробітники зроблять все необхідне, що гарантує безпеку і ефективність терапії. Неодмінно буде підібрана продумана комплексна програма індивідуального характеру.

Переваги нашого центру

Він має всі необхідні ресурси для забезпечення високої якості підтримки. Відділення працюють ефективно по всій країні. У Сумах є одним з них. Там найкращих фахівців різних профілів. Вони забезпечують оптимальні умови для високої якості лікування. Є необхідне обладнання, лікарських засобів, перевірених методологій та все інше.

Лікування наркоманії в Сумах

Кілька основних етапів проводяться по продуманим схемам. До етапів відносяться:

 1. Підготовка.
 2. Реабілітаційна терапія (адаптація, інтеграція, стабілізація).
 3. Ресоціалізація.

Коли терапевтичний період буде завершено, пацієнт зможе повноцінно повернутися до нормального життя. Він буде самостійно вирішувати свої проблеми, знайде нові інтереси. Багато хто ставить перед собою різноманітні цілі. Їх досягнення стає основною життя, виникає відчуття справжньої впевненості в своїх силах. Досвідчені психологи надають значну підтримку для налагодження стосунків у сім’ї.

Які програми використовують для лікування, за винятком?

В основі якісного та ефективного лікування повинні лежати не тільки медикаментозні методи, але також і застосування продуктивних програм:

 • ‘Духовне відродження ‘.
 • ‘Трудотерапія’.
 • ‘Лікування з-залежних’.
 • ‘Сімейне освіту’ і т.д.

Завдяки індивідуальний підхід і розумний вибір програми кожен пацієнт отримує оптимальний догляд. Не в змозі подолати фізичні і психологічні тягу.

Лікування наркоманії в Сумах є комплексним. Професіонали одночасно працюють в усіх напрямках, усуваючи основні причини залежності. Тільки так реально можна добитися потрібного ефекту. Організовуються групові заняття, унікальні терапевтичні сеанси, які прибирають психологічні проблеми у хворих. Завдяки такому продуманому підходу подальше життя кожного пацієнта стає більш простою і легкою.

Чому нам довіряють?

Щоб отримати доступ до деякі лікарі просто не хочуть, тому що вони бояться, що їхні проблеми будуть у вільному доступі. Вони очікують, що себе, щоб позбутися від усіх проблем, відновити, але це навряд чи можливо. Таким чином, ви тільки продовжуєте хвороби, провокують ускладнень. Вживання наркотиків в нашому центрі у Сумах гарантує досягнення оптимального результату. Кожного пацієнта допоможе впоратися з його емоції. Співробітники центру роз’яснять ключові особливості щодо моделей поведінки і всього іншого. Величезний досвід тут виявляється неймовірно важливим. Кваліфікована допомога надається на належному якісному рівні при повному дотриманні основних заходів конфіденційності.

 1. Повна ізоляція. Завдяки їй вдається захистити пацієнта від його колишнього оточення. Якщо воно буде заважати, виникають суттєві ризики виникнення ускладнень, труднощі процесу. Деяким може бути вигідна залежність людини. Тому вони не погребує жодними методами, які можуть перешкодити її розвитку. Ізоляція є ефективний крок, який не дасть зірватися хворому. Це дозволяє захистити його від минулого способу життя.
 2. Анонімність. Вона вважається черговим важливим фактором. Терапія проводиться на анонімних засадах. Ніхто не дізнається про перебування пацієнта в реабілітаційному центрі, що важливо. Рідні пацієнта і він сам можуть не турбуватися щодо того, що про проблему хтось дізнається. Команда професіоналів володіє достатнім досвідом, ресурсами і знаннями, щоб гарантувати конфіденційність на вищому якісному рівні.
 3. Робота з родичами пацієнта. Вона дуже важлива, тому що в більшості ситуацій члени сім’ї наркомана елементарно не знають, як їм поступати. Безпорадність в такій ситуації може виявитися реальною проблемою. Через неправильне поводження можна тільки нашкодити людині. Головне формувати правильні відносини в родині. Для цього треба тільки звернутися до наших співробітників, які завжди готові надати кращу за всіма параметрами консультацію. Будуть роз’яснені всі основні параметри поведінки з наркоманом і т.д.

Лікування в Сумах в нашому центрі гарантує досягнення потрібного ефекту. Кожен пацієнт зможе одужати, повернутися до нормального життя. Розуміння і якісна підтримка забезпечується всім пацієнтам, тому що в центрі працює згуртована команда лікарів, здатних досягти успіху. Він реальний для всіх, хто звернутися в реабілітаційний центр.

Телефонуйте! +38 (066) 276-84-64 +38 (096) 710-81-51

Зовсім недавно наркології Сумської області могли запропонувати лише медикаментозне лікування. Зараз вони працюють спільно з реабілітаційними центрами, які надають психосоціальну допомогу. За твердженням наркологів така спільна робота плідно впливає на статистику видужуючих.

Лікування алкоголізму у Сумах

Алкоголізм лікується, це складна хвороба і впоратися з алкоголізмом важко, від неї немає таблетки або мікстури. Найстрашніше, що алкоголізм розвивається з шаленою швидкістю і багато хто не встигають зупиниться і побачити які проблеми приносить алкоголь. Більшість алкоголіків починають бачити реальність тільки тоді, коли вони все втрачають і навіть тоді алкоголік не дозволяють допомогти йому справитися з залежністю. З реабілітації центрів не раз взяв алкогольні бум досягли рівня і намагалися допомогти йому, але часто гордість алкоголіки не дозволяє їм почати лікування. Але дивно часто нижній забезпечує відправна точка для лікування алкоголізму, коли він досягне дна на на п’яниця страх смерті з’являється і цей страх змушує його звернутися за допомогою і почати лікування.

Реабілітаційні центри в Сумах

Мені недавно поставили запитання, як змусити наркомана лікуватися? це питання хвилює всіх співзалежних, родичів наркоманів, алкоголіків знаходяться в залежності від залежних. По суті, змусити залежної людини лікуватися не можливо, якщо сам залежний не зрозуміє, що йому необхідна допомога то всі спроби врятувати його можуть тільки нашкодити, тому що співзалежність поведінка може тільки погіршити ситуацію.Багато співзалежних грають роль рятувальника і починають переслідувати наркомана або алкоголіка, тим самим тільки сприяючи залежності. У таких випадках необхідно звернутися за допомогою фахівців, які підкажуть що робити і як діяти, щоб сап залежний звернувся за допомогою. Фахівці реабілітаційних центрів ‘центр здорової молоді’ мають багаторічний досвід матіваціонной роботи з залежними людьми, в Сумах є мобільна бригада фахівців з мотивації, яка безкоштовно може приїхати додому і провести консультаційно-матіваціонние роботи з наркоманами. алкоголіками, ігроманами і іншими залежними.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА