МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Тернопільська область

Реабілітаційний центр в Тернополі

Люди мають можливість дізнатися про масштаби проблеми наркозалежності за допомогою ЗМІ, однак поширення такого роду даних не несе прибутку, тому джерела рідко пропагують тверезий спосіб життя. Це веде до того, що лікування алкоголізму в Тернополі, а також залежно від наркотичних речовин, ускладнюється незнанням родичів хворого про місця, куди можна звернеться з проханням про допомогу.

Лікування алкогольної залежності в Тернополі

Існує маса методів лікування, як традиційних, так і нетрадиційних, проте ділити їх слід швидше за параметром ефективності та неефективності. Загальноприйняті народні засоби або лікарі – перешкода до одужання, тому як звернення до них підриває віру у власні сили і викликає розчарування. Самоприйняття хворого спотворюється, він стає недовірливим, невпевненим у собі, агресивним. З плином часу він припиняє марні спроби подолати алкоголізм і занурюється в залежність ще більше. Результативне лікування можливо тільки під контролем кваліфікованих фахівців, які мають досвід лікування залежностей.

Лікування наркоманії в місті Тернопіль

Багато сімей, яких торкнулася біда наркоманії, задаються питанням про те, де отримати ефективне лікування залежності. Велика частина наркоманів перед візитом в реабілітаційний центр в Тернополі потрапляє до цілителів і знахарів, витрачаючи багато грошей і часу на марні спроби позбавитися від пристрасті, а також звертаючись до некваліфікованих фахівців і приймаючи дорогі препарати. Фахівці реабілітаційної установи – остання інстанція для багатьох хворих. Програма реабілітації наркоманів набагато складніша і тривала за часом, проте це і визначає її високу ефективність, виділяючи серед сотень інших способів позбутися від наркоманії.

Кодування від алкоголізму і наркоманії

В рамках реабілітаційної програми Центру для залежних включені відвідування музеїв, театрів, святинь і джерел для того, щоб повернути моральні цінності колишнього залежного, духовно перетворити його. Тернопільський наркологічний диспансер надає допомогу в подоланні фізичної залежності і зняття хворобливих симптомів, завдання ж реабілітаційного центру – включити людини в суспільство, роблячи його повноцінної його одиницею. На другому етапі реабілітації дітей залучають до участі в громадських акціях, пропаганді здорового і тверезого життя, профілактичних заходах, присвячених попередження наркозалежності, ВІЛ-інфекції. Фахівці «Центру Здорової Молоді» організують час таким чином, щоб вихованці могли отримати максимум користі і могли реалізувати свій творчий потенціал. Багато, хто був схильний до алкогольної і наркотичної залежності, ні разу не відвідували культурних заходів. Реабілітація в центрі дозволяє відкрити для себе нові сторони життя і вивчитися жити тверезо і бути щасливим.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА