МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Центр реабілітації алкоголізму

Якщо в сім’ї є людина, яка хвора на алкоголізм, то це стає справжньою напастю. Він деградує і доставляє своїм близьким масу незручностей. Людина, що страждає алкогольною залежністю може потрапити і в кримінальну історію. Відсоток злочинців серед алкоголіків досить високий. Саме тому, звернення в реабілітаційний центр алкоголіків ЦЗМ допоможе повернути людину до нормального життя і відновити його взаємини з соціумом.

Реабілітаційний центр від алкоголізму ЦЗМ

Метою нашої діяльності є повна відмова хворого від вживання спиртних напоїв. Психологи навчать людини вирішувати свої проблеми, не торкаючись до пляшки. Неможливо вилікувати людину, не розібравшись з причинами, що підштовхнули його до пагубному пристрасті.
Наш реабілітаційний центр для алкоголіків ЦЗМ засновує на цьому концепцію своєї діяльності. Мало вилікувати людину від згубної пристрасті. Тривале вживання спиртного руйнує свідомість громадянина, він починає творити безглузді вчинки, руйнують його відносини з близькими людьми. Необхідно провести роботу з його родичами. Фахівці нашого центру розмовляють з родичами і допомагають їм знайти спільну мову з хворим.
Ми займаємося поверненням людей до нормального життя вже багато років. Центр реабілітації алкоголіків допомагає людям повертатися в нормальне життя і виправляти допущені помилки. Штат професіоналів допомагає багатьом людям. Тисячі вдячних відгуків свідчать про успішну діяльність нашої клініки.

Як лікує центр реабілітації алкоголізму?

Повернення хворого до здорового життя здійснюється в кілька етапів:

  • Виведення токсичних речовин з організму людини. Тривале вживання алкогольних напоїв призводить до руйнування внутрішніх органів. В результаті цього, виникають болі в організмі. Лікування здійснюється за допомогою спеціальних медикаментозних препаратів, виписаних кваліфікованим наркологом;
  • Робота зі свідомістю людини. Тривале вживання алкогольних напоїв призводить до деградації свідомості людини. Його сприйняття світу кардинально змінюється. Все, що здається для звичайної людини ненормальним і диким, для алкоголіка є повсякденним явищем. Саме тому, необхідна тривала психологічна робота з хворою людиною. Реабілітаційний центр лікування алкоголізму містить у своєму штаті професійних фахівців, які допомагають повернути світогляд людини в потрібне русло;
  • Реабілітаційна терапія. Мало провести лікування людини від алкоголізму. Необхідна відповідна реабілітаційна терапія. Людина може зіткнутися з труднощами, які викликані порушенням у взаєминах з навколишнім світом. Громадянину необхідно повністю змінити своє коло спілкування, знайти захоплення, яке відверне людини від нав’язливих думок про алкоголь. У нашому центрі допомоги алкозалежних хвора людина зможе пройти курси, які допоможуть опанувати йому новою професією.

Дії професіоналів гарантують результат від проведення лікування в відновної клініці. Зверніться до нас прямо зараз і допоможіть своїм близьким вибратися з алкогольної прірви.

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА