МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Центр в Чернівцях

Важко не погодитися з тим, що алкоголізм в усі часи вважався величезною проблемою для суспільства. Дана залежність вважається більше психічної проблемою, ніж фізичної. Наші центри реабілітації алкоголіків Чернівці пропонують свою допомогу. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які готові зробити все можливе, щоб позбавити вас від залежності. Наша робота націлена на медикаментозну і соціальну реабілітацію.

Чому варто звернутися в наш реабілітаційний центр для алкоголіків Чернівці

Реабілітаційні центри для алкоголіків Чернівці пропонують своїм пацієнтам комфортабельні кімнати, в яких є все необхідне для процесу відновлення. У нас кожен пацієнт отримати кваліфіковану допомогу від грамотних фахівців. Наші медики допомогли вже багатьом людям позбутися від негативної звички, поміняти світогляд і відновиться в соціумі. Звертаючись до наших консультантів, ви отримаєте грамотні відповіді на всі ваші запитання. Ми детально розповімо, які можливості має реабілітаційний центр алкоголіків в Чернівцях.

Анонімний реабілітаційний центр лікування алкоголізму Чернівці – це сучасний медичний заклад, який має за своїми плечима величезний досвід в цій сфері. В даний час ми займаємо лідируючі позиції серед своїх конкурентів. Так як реабілітаційний центр від алкоголізму Чернівці пропонує правильну терапію, що дозволяє назавжди позбутися згубної звички і повернутися до нормального життя.

Центр реабілітації наркоманів і алкоголіків Чернівці для ефективного лікування застосовує тільки перевірені технології, методики і засоби. Адже ми чудово розуміємо, що від нас залежить не тільки здоров’я пацієнтів, а й їх психологічний стан. До того ж, кімнати оснащені всім необхідним, щоб процес відновлення був найбільш комфортним і затишним. Звертаючись до центру реабілітації алкоголізму Чернівці, ви можете розраховувати на наступні переваги:

  • До кожного клієнт ми знаходимо індивідуальний підхід;
  • Позбавлення від залежності до алкоголю відбувається в найкоротші терміни;
  • Допомога досвідчених професіоналів в будь-який час доби;
  • Прийнятні ціни і гарантія.

Центр реабілітації алкоголіків в Чернівцях – ефективність, перевірена часом

У вас або ваших близьких є залежності від спиртних напоїв? Тоді алкоголізм реабілітаційний центр в Чернівцях – це саме те, що вам потрібно. Звертаючись до нас, ви отримуєте реальний шанс на одужання і початок нового життя, в якій не буде негативних звичок. Крім медикаментозного втручання, ми також пропонуємо якісну психологічну допомогу. Тому, боротьба з вашим недугою буде не настільки складною.

Алкоголізм реабілітаційний центр Чернівці дозволить кожному пацієнтові повернутися до нормального, повноцінного життя, в найкоротші терміни. З нами ви придбаєте мета, зміст свого майбутнього і зумієте поглянути на світ по іншому.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА