МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Центр в Івано-Франківську

Лікування алкоголічної залежності має проводитися в спеціалізованому реабілітаційному центрі. Можна вибрати сучасний реабілітаційний центр алкоголіків, де вам запропонують поетапне лікування, можливість звільнитися від неї психологічно. Важлива роль приділяється роботі з психологом, він повинен переконати людину вести тверезий спосіб життя, показати йому приклади, до чого може привести алкогольна залежність.

Реабілітаційний центр для алкоголіків в Івано-Франківську – початок лікування

З’ясувати, чи є у вашій родині алкоголіка нескладно, найчастіше це люди, які постійно думають про спиртні напої, часто знаходяться в стані алкогольного сп’яніння, з кожним разом їм треба все більше алкоголю, щоб сп’яніти, у них зникає блювотний рефлекс. Також є цілий ряд ознак, які є причиною для звернення в реабілітаційний центр в Івано-Франківську лікування алкоголізму.

Знаходження тут цілком добровільно, тому важливо переконати людину відправитися на лікування, якщо у сім’ї зробити це не виходить, то фахівці допоможуть йому відправитися лікуватися в реабілітаційний центр в Івано-Франківську. Перш за все, лікування передбачає діагностику, адже важливо виявити, наскільки сильно пошкоджений організм, чи є наслідки прийому алкоголю. Після цього починається медикаментозне лікування, при цьому всі препарати призначаються в індивідуальному порядку. Важливо, щоб ліки допомагали виробити заборона прийому алкоголю, а також допомогли відновити роботу організму.

Реабілітаційний центр від алкоголізму – особливості лікування

Здорова людина може в подальшому переходити до психологічної частини лікування. Вона заснована на групових заняттях, на особистих бесідах з психологом. Важливо переконати людину жити тверезо, для цього слід продемонструвати йому, до чого призводить пияцтво, також можна показати йому приклади інших людей, впоратися з залежністю. Найчастіше використовуються відомі у всьому світі покрокові програми, які спочатку засновані на усвідомленні проблеми і на вмінні жити з нею. У людини відкриваються перспективи, яких можна досягти, а також демонструється, скільки він втрачає, залишаючись в дурмані.

Тільки твереза ​​людина зможе досягти всього бажаного, і зможе побудувати кар’єру, завести сім’ю, вести нормальний спосіб життя. Центр реабілітації алкоголізму в Івано-Франківську також практикує групові заняття, люди об’єднуються, спільними зусиллями вирішують проблеми, намагаються розібрати причини, що змусили людину стати алкоголіком. Разом вони долають страхи з приводу майбутнього життя.

Після успішного завершення реабілітації, починається ресоціалізація, тобто процес адаптації. Алкоголік повертається в своє звичне оточення, але при цьому намагається уникати спілкування з друзями алкоголіками, намагається вести тверезий спосіб життя, при цьому важлива підтримка близьких і рідних, вони допомагають йому відновитися на роботі, налагодити стосунки з оточуючими, знайти захоплення. Однак людина завжди може розраховувати на центр реабілітації алкоголіків, де йому запропонують відвідування школи підтримки, продовження групових занять, при цьому на них можна приходити з родичами. Важливо, щоб вся сім’я об’єдналася в боротьбі з проблемою, побачила, наскільки алкоголізм серйозний, як треба намагатися, щоб залишатися завжди в тверезості.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА