МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Центр в Києві

Природно, алкоголізму не з’являються з нізвідки. Найчастіше люди починають пити через психологічні проблеми соціальної нестабільності. Всі негативні фактори негативно впливає на емоційний стан. Якщо ви або близьких вам людей потрібна Професійна допомога, кліниці для алкоголіка в Києві буде надати його. У цьому розділі наведено всі необхідні умови для забезпечення, що пацієнт вдалося відновити і заново запустити життя.

Реабілітаційний центр для алкоголіків Київ – ефективна допомога і швидке відновлення

Ми чудово розуміємо, що для якісного лікування необхідно займатися, як здоров’ям хворого, так і його психологічним станом. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які зможуть допомогти в будь-якій ситуації, наставити вас на шлях істинний. Реабілітаційний центр лікування алкоголізму Київ має все необхідне для відновлення людини після позбавлення від згубної звички.

Звичайно ж, крім фізичного одужання реабілітаційний центр від алкоголізму Київ пропонує якісну допомогу з боку психологів. Практично щодня до хворих приходить грамотний фахівець, і проводять, як приватні консультації, так і групові заняття. Завдяки сеансів психотерапії у кожного мешканця нашого центру є можливість розібратися в собі, вирішити свої проблеми, усвідомити, наскільки неправильний спосіб життя ви вели.

Потрапляючи в центр реабілітації алкоголізму Київ, будь-який постоялець зможе провести над собою серйозну роботу. Через деякий час ви зможете тверезо озирнутися назад і розставити пріоритети, оцінивши своє минуле життя. Після наших програм вам навряд чи захочеться повертатися до вживання спиртних напоїв. До того ж, ми допоможе відновитися в соціумі, почати трудове життя. Наші фахівці завжди готові прийти до вас на допомогу, двадцять чотири години на добу.

Центр реабілітації алкоголіків в Києві, переваги

Важко не погодитися з тим фактом, що алкоголізм негативно позначається на життєдіяльності людини. Зловживання спиртними напоями погіршує стосунки з близькими, друзями, з’являються проблеми на роботі. Крім цього, залежно відкладає негативний відбиток на характері людини, спотворюючи правильне сприйняття.

Відвідавши наш центр реабілітації наркоманів і алкоголіків Київ, людина кардинально змінить ставлення до згубної звички, у нього з’явиться мотивація жити тверезо. У нас працюють грамотні психологи, досвідчені консультанти з різних залежностям.

Під час проходження курсу жителі центру зможуть відновити прекрасні відносини з близькими людьми. Ось наші основні переваги:

– Цілодобова підтримка;

– Гарантія того, що вам не захочеться повертатися в колишнє життя;

– Допомогти від висококваліфікованих професіоналів;

– Комфортні умови для проживання під час реабілітації.

Таким чином, звернувшись до нас, ви може позбутися шкідливих звичок, реабілітувати в суспільстві і вести повноцінне життя.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА