МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Центр в Кіровограді

Ви або ваші родичі мають пагубні привички? Хочете позбутися від них або допомогти ближньому людині? Тоді центр реабілітації наркоманів і алкоголіків Кировоград – це саме те, що вам потрібно. Іменно тут присутня ціла сукупність сучасних методів лікування. Завдяки втручанню висококваліфікованих фахівців, кожна хвора звільняється від своєї хвороби максимально швидко, ефективно і безвідмовно. На протязі довгого часу центр реабілітації алкоголіків в Кировограді протягє руку допомоги.

Чому варто звернутися в центр реабілітації алкоголізму Кіровоград?

У нашому закладі працюють досвідчені професіонали своєї справи. За рахунок спеціальних знань, навичок в даній області, лікарі нададуть швидку допомогу всім хто звернувся.
З боку наших фахівців пацієнт отримує, як розуміння проблеми, так і допомогу.

Важко не погодитися з тим фактом, що пияцтво – це камінь спотикання величезної кількості людей. Адже в даний час алкоголь доступний практично кожній людині, незалежно від його віку. Сьогодні, пияцтво може торкнутися навіть успішного і молодої людини. Реабілітаційний центр лікування алкоголізму Кіровоград – це відмінна можливість відновитися в суспільстві, повернути собі колишню життя. Звичайно ж, реабілітація в нашому центрі – це найкращий вихід із ситуації.
Так як, перебуваючи вдома, завжди є спокуса повернутися до згубних звичок.

Звертаючись в наш реабілітаційний центр для алкоголіків Кіровоград, ви приймаєте правильне рішення. Саме реабілітація є заключним етапом в боротьбі з недугою. І боротися з хворобою допоможуть кращі фахівці нашого центру. У нас є маса можливостей зробити ваше життя краще, допомогти в роботі і в спілкуванні з соціумом.

Алкоголізм реабілітаційний центр Кіровоград, наші особливості

Наші лікарі добре знають про різні прояви, наслідки, а також тяжкості такої залежності. До того ж, дуже часто, пацієнти страждають від серйозних проблем зі здоров’ям. І крім психічних розладів, пацієнти можуть страждати від хвороби серця, ендокринної системи і так далі. Потрапляючи в наш реабілітаційний центр алкоголіків в Кіровограді, кожен пацієнт може розраховувати на професійну допомогу, завдяки якій ми допоможемо відновитися і позбутися від проблем зі здоров’ям.

При зверненні в наш реабілітаційний центр від алкоголізму Кіровоград, ви можете розраховувати на:

-Комфортні умови проживання;
– Допомога грамотних фахівців;
– Психологічний втручання наших лікарів;
– Доброзичливий колектив.

Протягом довгих лети алкоголізм реабілітаційний центр в Кіровограді пропонує свої послуги людям, які дійсно потребують стороннього втручання. За ці роки ми надали допомогу багатьом пацієнтам і допомогли їм повернутися в правильне життя. Ми прекрасно розуміємо, що алкогольна залежність – це проблема, від якої варто позбуватися максимально швидко. І реабілітаційні центри для алкоголіків Кіровоград зроблять все можливі, щоб ви отримали якісні послуги.

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА