МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Центр у Полтаві

Центр реабілітації алкоголіків в Полтаві «Центр Здорової Молоді» вітає шановних читачів і буде радий допомогти в лікуванні багатьох видів залежності, в тому числі алкоголізму.

Алколголізм – біч сучасного суспільства, захворювання, яке дуже швидко прогресує і зазіхає на здоров’я кожного жителя нашої країни. Якщо грип, ентеровірусна інфекція, діабет вибирають свою жертву вибірково, то алкоголіками можуть стати як соціально активні люди з високими доходами, так і співвітчизники з мінімальним прожитковим мінімумом. Хвороба має хронічний перебіг, і якщо вчасно не схаменутися, то навіть найпрогресивніші реабілітаційні центри для алкоголіків, Полтава пропонує відвідати «Центр здорової молоді», який розробить спеціальну програму лікування, соціалізації, ресоціалізації, яка навіть запеклому наркоману або алкоголіку допоможе впоратися зі своєю хворобою назавжди – без рецидиву, без болісних симптомів відміни, без ломки і абстинентного синдрому.

Алкоголізм реабілітаційний центр в Полтаві «ЦЗМ»

Реабілітаційний центр для алкоголіків Полтава «ЦЗМ», його компетентні співробітники впевнені, що хронічне прогредиентное захворювання є психологічним. Тому основний ухил в складання карти лікування хвороби робиться на роботу з психологами і психотерапевтами. Пацієнту запропонують не просто індивідуальні, а потім колективні заняття з «лікарем душ», а й спеціальні, тренінги, інтенсиви, семінари, уроки і майстер-класи, на яких він буде з користю для душі і тіла виконувати різні завдання, заново навчаючись здоровому спілкування, співробітництва, колективної діяльності, соціалізації. Ви думаєте, що ніколи не лікується алкоголізм? Реабілітаційний центр Полтава «ЦЗМ» вважає навпаки.

Реабілітаційний центр лікування алкоголізму, Полтава застосовуються програми

Реабілітаційний центр від алкоголізму Полтава «ЦЗМ» з успіхом застосовує в лікування захворювання кілька програм, наприклад, курс «12 кроків», «Дейтоп», які розроблені рядом зарубіжних фахівців і багато років з великим успіхом застосовуються в Європі та Америці. Співзалежних сім’ї наркоманів і алкоголіків також можуть отримати психологічну підтримку фахівців, які навчать їх про те, як правильно жити з людьми, що мають подібний діагноз.

Реабілітаційний центр лікування алкоголізму Полтава

Этапи програми:

  • Консультація.
  • Мотивація залежного.
  • Робота з співзалежних родичами.
  • Реабілітація.
  • Ресоціалізація.

Реабілітаційний центр алкоголіків в Полтаві «Центр Здорової Молоді» за допомогою підтримки дуже багатьох фахівців, волонтерів, відомих особистостей повертає залежних до здорового життя без рецидиву. В процесі проробленої реабілітації у людини формуються навички самостійної НЕЗАЛЕЖНОЇ життя, відбуваються зміни в свідомість, і він розуміє про справжні, а не помилкових цінностях, адаптується хвора психіка, налагоджуються стосунки з родиною

Центр реабілітації алкоголізму Полтава «ЦЗМ» також допомагає отримати професію і працевлаштуватися після проходження курсу лікування. Багато центрів реабілітації алкоголіків Полтава працюють не на результат, а на сам факт.

«Центр Здорової Молоді» здійснює свою діяльність на позитивний результат в довговічною перспективі.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА