МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Центр у Рівному

У Рівному вживання алкоголю стало поширеною проблемою вже давно. Хтось може себе контролювати і вчасно припиняти пити, а інші стають жертвами залежності. Алкоголізм може стати реальною проблемою і перешкодою в житті. Багато рівненські сім’ї на собі випробували цю проблему. Поступово псується здоров’я, відносини з близькими людьми. Багатьох звільняють з роботи, через що вони починають пити ще сильніше. Ситуація постійно буде посилюватися, поки людина не прийме рішення з неї вибратися. Для цього працюють спеціальні центри реабілітації алкоголіків. Рівне на даний момент може запропонувати на вибір чимало подібних центрів, серед яких перевагу розумно віддавати перевіреним часом. Ми гарантуємо ефективне лікування за адекватною вартості.

Як працює центр реабілітації наркоманів і алкоголіків Рівному?

У нашому центрі є всі необхідні умови для надання високоякісних послуг, які реально дозволяють повністю викорінити залежність. Після проходження реабілітаційного курсу людина повертається до нормального життя, перестає навіть думати про алкоголь. Його прийом стає забороненою темою. Практично всі наші пацієнти змогли вилікуватися. Для успішного лікування ми використовуємо перевірені методики, які дозволяють досягати успіху.
Використовуються стандартні методи, серед яких можна відзначити:

  • Зняття абстинентного синдрому.
  • Очищення організму від забруднення продуктами алкогольного походження.
  • Відновлення за допомогою фізіотерапевтичних методів.
  • Психологічна корекція та соціальна адаптація.

Наш Центр реабілітації алкоголіків в Рівному робить все можливе для того, щоб пацієнти відчували себе комфортно і захищали під час лікування. Робота психологів дозволяє досягти цього без особливих труднощів. Кваліфікована підтримка надається на всіх етапах. Запропоновані немедичні методи впливу на організм людини, метою яких є стимуляція природних процесів. Таким чином, прискорення відновлення. Паралельно можна використовувати різні ліки для повного очищення, відновлення фізіологічних функцій тощо.

Чому треба вибирати наш центр реабілітації алкоголізму Рівному?

Відповідь на це питання є очевидним, тому що тільки ми готові гарантувати досягнення позитивного результату для кожного пацієнта. Можна розраховувати на ефективну підтримку, яка дозволяє відновитися навіть після серйозної форми залежності. Людина звільняється від неї психологічно, фізично. Все це дає наш реабілітаційний центр від алкоголізму. Рівне став містом, в якому відкрили черговий наш центр.
Вступити на лікування туди можуть жителі обласного центру, а також всіх інших міст, що знаходяться поблизу.

Кваліфіковані фахівці поступово усувають бажання вживати спиртні напої. Тому після завершення курсу людина може знову стати незалежним і здоровим. Запит алкоголізм реабілітаційний центр Рівне допоможе отримати більше подробиць з даного питання.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА