МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Закарпатська область

Мальовничі місця Закарпатської області, на жаль ніяк не впливають, на проблему наркоманії і алкоголізму. Реабілітаційні центри працюють спільно з наркологами, можуть допомогти всім бажаючим, також проводяться безкоштовні групи для співзалежних.

Лікування алкоголізму в Закарпатті

Найбільшою проблемою в лікуванні алкоголізму, є заперечення. Заперечення засноване на почуттях і емоціях людини, воно може грати дві ролі, корисне заперечення і шкідливе. Корисне заперечення допомагає пережити сильні емоції і зберігає наше здоров’я і психіку від травм, такими емоціями можуть бути почуття втрати близької людини. Але найчастіше заперечення грає негативну роль, заперечення дає можливість не бачити реальність, що не дає можливості побачити розвиток алкоголізму. Родичі починають вірити в будь-яку брехню і прикривати пияцтво алкоголіка, так поступово формується співзалежність, яка створює сприятливі умови для алкоголіка, тим самим віддаляючи його все далі від лікування.

Лікування наркоманії в Закарпатті

Більшість наркозалежних мріють кинути вживати наркотик і почати нове життя, з чистого аркуша. На групах самодопомоги наркомани часто розповідають дуже схожі історії, про те як вони сиділи з шприцом в руці зі сльозами на очах, вони не хотіли колотися не хотіли до крику роздирає душу але їм доводилося колотися по тому що вони не могли впоратися з болем з обставинами з тягою. Вони кололися по тому, перебували в рабстві наркотику, вони хотіли жити, але щоб прожити ще не багато наркоман повинен був вколотися. Фахівці називають такий стан дном, дном колодязя на яке опустився залежний і що найцікавіше, що ймовірність того, що наркоман, який досяг дна, вилікується від наркоманії набагато більше, ніж у початківців наркоманів. Це пояснюється тим, що система заперечення у таких залежних зломлена і людина готова до сприйняття світу таким, яким він є, так би мовити відштовхнутися від дна і спливати до свободи.

Реабилитационные центры в Закарпатье

Для успішного лікування наркоманії, алкоголізму та інших видів залежності необхідно повністю вивчити хвороба. Є приказка, прийшов, побачив, переміг, вона як не можна краще відображає процес реабілітації на реабілітаційних центрах “Центр здорової молоді”. Перш за все, залежний повинен усвідомити свою проблему, прийти і звернутися за допомогою в реабілітаційний центр. Далі він починає вивчати хвороба. На реабілітаційних центрах дається маса інформації, а для її засвоєння залежний здає іспити, а після працюючи за програмою “12 кроків” ділиться отриманими знаннями з іншими залежними. Тим самим ми досягаємо високих результатів у реабілітації і рессоціалізаціі хімічно і не хімічно залежних людей.

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА