МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Запорізька область

Сучасні великі міста в Україні змушені боротися з наркотичною залежністю. Для цього там відкриваються спеціальні реабілітаційні центри. У Запоріжжі можна звернутися в наш центр, отримати там відповідний рівень підтримки. Проблема лікування наркоманії в даний час неймовірно актуальна. Тому пропонується чимало місць для проходження спеціальних курсів. Але тільки в перевіреному місці можна розраховувати на отримання деяких якісних гарантій.

Не можна буде вилікуватися в сумнівному місці і самостійно. Тільки професійна підтримка досвідчених наркологів, психологів та інших фахівців дає шанси. У нашому реабілітаційному центрі в Запоріжжі працюють тільки найкращі професіонали, які мають величезний досвід. Вони використовують нові світові досягнення для лікування залежності різних форм.

Причини виникнення залежності в сучасних містах

Цій проблемі схильні більшою мірою люди, що володіють недостатньо сильним характером. Фізична слабкість також нерідко стає причиною. У деяких є схильність на генетичному рівні, а на кого-то занадто сильно вплив роблять зовнішні фактори. Молодь найчастіше потрапляє в залежність через таких факторів:

 • Асоціальна поведінка, коли людина намагається кинути виклик соціуму, виділитися з навколишнього його суспільства.
 • Цікавість нерідко призводить до виникнення залежності.
 • Емоційні розлади.

Дорослі нерідко схильні до ще більш серйозним спокусам. Наркоманія в такому віці приймає різноманітні форми:

 • При небезпечних захворюваннях, коли треба приглушити больові відчуття.
 • Для підняття власної популярності у відповідному середовищі.
 • Для посилення статевого потягу.
 • Психічні розлади, які виникають через підвищеної тривоги, частих стресових ситуацій і т.д.

Боротьба з наркоманією і її основні особливості

У Запоріжжі ця проблема вже давно перестала бути новою. Кількість залежних людей занадто велике. При цьому воно стабільно збільшується. На цьому грунті ростуть підпільні лабораторії, в яких проводяться різноманітні заборонені речовини. Якщо людина стала жертвою наркотиків, важливо звернутися в перевірений центр. У нас легко отримати допомогу найвищого якісного рівня. Завдяки попередній консультації неважко буде розібратися в ключевих деталях, дізнатися причину залежності.

Лікування наркоманії в Запоріжжі проводиться за унікальними стандартам. Співробітники після бесіди з майбутнім пацієнтом можуть точно встановити основні фактори, які призвели до такого стану. У деяких випадках соціальне середовище впливає на людей. Хворий стає занадто чутливим до дозі.  Він вимагає лікування, яке дозволить зберегти організм від небезпечних руйнувань. Наркоман в більшості випадків стає справжньою проблемою і навіть трагедією в родині. Якщо проблема буде виявлена ​​швидко, можна буде вжити своєчасних заходів. Вони допомагають почати терапію без зволікань і повністю пройти реабілітаційний курс. Для повного одужання це неймовірно важливо.

Небезпеки, які можуть загрожувати організму

Наркоман стає зовсім іншою особистістю після початку вживання заборонених препаратів. Вже після однієї дози він перестає бути колишнім чоловіком. Його нерідко починають переслідувати злочинні думки. Особливої ​​гостроти вони набувають, коли більше немає грошей на покупку дози. Відбуваються серйозні зміни в нервовій системі, всьому організмі.  Руйнуються різноманітні внутрішні органи, поведінка стає дуже агресивним. Все це викликає супутні проблеми.

Якщо члени сім’ї помітили у свого родича часті головні болі, різкі погіршення настрою, підвищену дратівливість та інші подібні симптоми, треба бити на сполох. Своєчасне звернення до нас дає можливість позбутися від залежності. У зворотному випадку ураження мозку може виявитися непоправною. Через його пошкодження людина не в змозі контролювати дозу, що часто призводить до отруєння. В такому випадку поширеним підсумком стає летальний результат.

Телефонуйте нам! + 38 (066) 276-84-64 +38 (096) 710-81-51

Лікування наркотичної залежності в Запоріжжі повинно починатися якомога раніше. Завдяки нам можна отримати попередню консультацію. Фахівці намагаються для початку дізнатися якомога більше про пацієнта. Це дозволяє визначити його актуальний стан, підібрати ефективну стратегію лікування. За допомогою вибору індивідуальної методики можна буде добитися поставлених цілей.

Плюси нашого центру

Ми володіємо сучасною інфраструктурою, якісним обладнанням. Є всі умови для проходження лікування за сучасними стандартами якості. Різноманітні форми залежності лікуються з однаково високим рівнем продуктивності. Можна буде вилікуватися від ігрової залежності, від наркотичної, алкогольної. Також надається підтримка в лікуванні токсикоманів. Гарантується ідеальне якість для кожного окремого пацієнта, тому що у фахівців є величезний досвід робіт. Кожен центр, філії якого розташовані по всій країні, обладнаний сучасним оснащенням.

Лікування наркоманії в Запоріжжі

Кілька етапів дозволяють домогтися потрібного результату. Поетапне лікування дає хороший ефект, якщо все виконувати правильно. Серед основних етапів варто відзначити:

 1. Підготовку.
 2. Період реабілітації.
 3. Ресоціалізації.

Первый этап обычно занимает до шести недель. На второй приходится затратить примерно полгода, как и на третий. Но в некоторых случаях продолжительность терапии уменьшается. Это обусловлено различной степенью поражения пациентов. После завершения лечебного курса полноценная жизнь становится реальностью для всех бывших пациентов. Вони можуть влаштуватися на цікаву роботу, відновити відносини з сім’єю. Досягати цілей в житті буде набагато простіше після повного очищення в нашому спеціалізованому центрі.

Різні програми для лікування наркоманії

В основі ефективного лікування лежить використання спеціальних медикаментів. Але вони повинні підкріплюватися і спеціальними програмами. У нашому центрі використовується велика кількість ефективних програм, серед яких лікування співзалежних, сімейне освіту, трудова терапія, лікування за допомогою мистецтва і багато іншого. Індивідуальний підхід вдається підібрати для всіх пацієнтів. Якісна психологічна підтримка дозволяє позбутися від залежності, очистити мозок і свідомість. Недостатньо просто прибрати стан ломки, усунути звикання на фізичному рівні.

Лікування наркоманії в Запоріжжі відбувається за допомогою комплексного підходу, яка полягає в знятті всіх форм залежності. Людина позбавляється від психологічних причин, що дає йому можливість тверезо дивитися на всі речі навколо. Всі прийняті нашими співробітниками заходи стабільно є максимально ефективними.

Чому нашому наркологічного центру довіряють?

Нам довіряють, тому що ми змогли створити в Запоріжжі фактично ідеальні умови для лікування наркоманії. Кваліфікована допомога пропонується кожному пацієнту відповідно до сучасних стандартів. Наші співробітники навчать опановувати  емоції, шукати позитивні моменти у житті.

 1. Анонімність гарантується всім пацієнтам. Деяких наркоманів зупиняє перед початком лікування можливість того, що про проблему дізнаються сторонні люди. Але у нас гарантується повна конфіденційність, яка виключає такий розвиток подій.
 2. Повна ізоляція дозволяє відокремити пацієнта від його звичного оточення. Постійний контроль гарантує захист від зовнішнього впливу.
 3. Робота з родичами неймовірно важлива для нормалізації їхньої поведінки, відносини з залежним людиною. Адже таке спілкування для більшості стає справжнім стресом. Але консультація з нашими співробітниками дозволить розібратися в тонкощах поводження з наркоманом.

У нас лікування залежності в Запоріжжі проходить за кращими стандартами, тому що всі співробітники максимально відповідально підходять до виконання безпосередніх обов’язків. Розуміння і підтримка тут гарантується для кожного пацієнта, який завдяки нам отримує впевненість в завтрашньому дні.

Отзывы

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА