МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Житомирська область

Житомирська область стоїть на одному з перших місць по алкоголізму і наркоманії в Україні. І хоча є необхідна кількість наркології і реабілітаційних центрів проблема не стає менше. Швидше за все, це є результатом відсутності груп для співзалежних.

Лікування алкоголізму в Житомирі

Алкоголіку під час лікування від алкоголізму необхідно буде освоїти безліч нових навичок для тверезого життя. Більшість навичок не алкоголіку здадуться дивними але вони необхідні, так як алкоголіки часто повністю знищуються як особистості. Серед таких навичок є, турбота про себе це гігієна, харчування, спорт, здоровий спосіб життя і т.д .. Для ефективного лікування алкоголіку необхідно повністю відмовитися від вживання алкоголю, індивідуальний план лікування і особистісного зростання. Для цього необхідно працювати на групах самодопомоги, займатися з психологом, працювати над самодисципліною, вчитися навичкам спілкування, плекати в собі моральні цінності та етичні норми, а також підвищувати рівень культури.

Лікування наркоманії в Житомирі

лікування наркоманії є практика лікування Антаксоном, це блокатор опіатів, які не дають наркозалежному відчувати насолоду наркотиком і блокує його дію. Антаксон приймають пірорально в капсулах, а також вшивають під шкіру ампулу яка повільно протягом декількох місяців розсмоктується і в цей час наркоман не отримує задоволення від наркотику. Але це всього лише тимчасова міра, найчастіше наркоман просто переходить на інший вид наркотику, а по закінченню дії Антаксону починає далі вживати опіати. Для лікування наркоман повинен повністю припинити вживати речовини змінюють свідомість і почати працювати над собою, над своєю поведінкою, мисленням, реакціями і своїм внутрішнім світом.

Реабілітаційні центри в Житомирі

У реабілітаційних центрах «Центру здорової молоді» Житомира, цінують роботу груп самодопомоги для нарко або алкозалежних. Такі групи дозволяють, залежному побачити реальність, побачити за допомогою групи об’єктивну оцінку ситуації або проблеми. Побачивши реальний стан справ, залежному необхідно якомога довше затримати свою увагу на реальності для того, що б його система заперечення звиклася і прийняла ситуацію і в усьому в цьому наркоману або алкоголіку допомагають професійні психотерапевти і робочі терапевтичні спільноти на реабілітаційному центрі.

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА