Як вберегтися від спокуси вживати наркотики?

Як вберегтися від спокуси вживати наркотики? Доволі складне питання, на яке практично немає відповіді…

Їх, по суті, дуже легко дістати. Та й засоби масової інформації не приховують використання речовин, як «прикольного» відпочинку. Декотрі виконавці попросту прямо говорять про це у своїх композиціях…

Таким чином, іноді буває важко втриматися навіть найстійкішим. Адже, дана проблема поглинає людей різного соціального статусу та рівню розвитку. По суті, їй «все одно» кого забирати: хлопчину, який виріс на вулиці, чи «золоту молодь», у якої є все.

 

Та, попри це, звичайно, хочеться мати надію, що «нас обійде ця біда стороною». Чи може так статися саме по собі? Ні… Над цим треба попрацювати…

Так, у нас є кілька дуже простих та, водночас, складних речей, які допоможуть зберегти від страшної та смертельної «звички».

 

Обрати тверезе оточення

Ми не сховаємося від навколишнього світу та не зможемо повністю відгородити себе від того, що люди вживають наркотики. Ми щодня бачимо нетверезих біля наших домівок, у транспорті, місті чи ще де-небудь… Але, наш вибір – спілкуватися з ними чи ні!

Дуже важливо сумлінно обирати власне оточення – тих людей, з якими ми хочемо близько контактувати. Від цього частково залежить, у якому напрямку ми будемо рухатися.

Чи є аргументи, що воно чинить певний вплив? Все елементарно. Згадайте себе, коли Ви:

  1. Спільно проживаєте з кимось.
  2. Постійно проводите час та спілкуєтесь з тою чи іншою людиною.
  3. Знаходитесь у своєрідній компанії.

Важко буде повірити, що Ви не переймаєте певних звичок, моделей розмови чи поведінки, інтересів… Тож, із вживанням – те ж саме. Тому, бажаєте зберегти себе від наркотиків – обмежуйте себе від того, що може Вас до них наблизити. Тобто, обирайте тверезе оточення.

 

Віднайти собі мету

Зовнішній світ – це одне… А чим Ви наповнені всередині? Коли у Вас немає ніякої мети, то життя може здатися безглуздим. Чогось постійно не вистачає, всього завжди мало… Чому? Тому, що всередині – величезна дірка, пустота…

Звичайно, такі почуття, безумовно, викликають дискомфорт та біль. Як від них позбавитись? Кожен обирає своє:

  1. Віднайти цю мету та наповнити своє життя змістом.
  2. Вжити наркотик та тимчасово забути про всі проблеми.

Але, така ремарка: після завершення ефекту від речовини, стає ще гірше. Це змушує знову її застосувати. А далі, ситуація прямує лише у сторону розрухи… Адже, щоразу, задоволення стає все меншим і меншим, а проблем з’являється все більше й більше…

Через це, щоб не слідувати такому сценарію, краще задуматися над тим, що ж нам цікаво та чого ми насправді хочемо. А потім, потрохи та впевнено до цього йти.

 

Розуміти себе

Хто я? Чого хочу? Чому реагую так чи інакше на ту чи іншу ситуацію?.. Ви можете відповісти собі на ці питання? В разі, якщо Ваша відповідь «ні», то варто замислитися:

  1. Як я себе почуваю, у зв’язку з тим, що, практично, поняття не маю, що зі мною відбувається?
  2. Як я можу зберегти себе від наркотиків, якщо я абсолютно себе не розумію?

Зазвичай, цей пункт вважають найбільшою дрібницею. А насправді, в ньому криється вся суть. Коли, наприклад, ми знаємо, що у нас проблеми з низькою самооцінкою, які висновки ми можемо зробити?

  1. По-перше, нам же відомо, що, можливо, нам захочеться її швидко підвищити. Та, ми можемо вдатися до недоречних методів. Таких, як вживання, наприклад. Отже, ми можемо цьому протистояти.
  2. По друге, розуміючи все попереднє, ми ладні віднайти метод, який допоможе коректно все це виправити.

 

А що ж відбувається, коли нам байдуже на такі моменти? Ми інтуїтивно обиратимемо «найпростіший» спосіб позбавлення від всіх, невидимих нам, комплексів, «недоліків», або що – зміну свідомості, шляхом приймання наркотичних речовин.

Отже, що нам варто робити, для безпеки від фатального «задоволення»? Знайти контакт із собою та постійно працювати над тим, що нас турбує!

 

У разі, якщо у Вас залишилися запитання щодо того, як вберегтися від спокуси вживати наркотики, звертайтеся за номерами, вказаними на сайті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *