МАА восток
* - поле обязательное для заполнения

[recaptcha]

Флаг Грузии
Рассчитать стоимость

У меня/моего близкого зависимость от:

НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

ЕстьНет

У зависимого есть желание лечиться?

ЕстьНет

Возраст зависимого?

14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

Наличие хронических заболеваний?

ДаНетНе знаю

Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


[recaptcha]

МАА

Международная

Антинаркотическая

Ассоциация

(066) 276-84-64
(096) 710-81-51
Флаг Грузии

Вінницька область

На сьогоднішній день у Вінницькій області існує серйозна проблема алкоголізму і наркоманії, але, на щастя, є можливість лікування в диспансері з детоксикацією організму, а також стаціонарна реабілітація з кваліфікованими фахівцями; відкриті безкоштовні групи для співзалежних, де з родичами обговорюються перспективи одужання і відновлення залежного.
 

Лікування алкоголізму в Вінниці.

 
Лікування наркоманії Вінницька областьВід алкоголізму, нажаль, ніхто не застрахований. У Вінниці, як і в усьому світі, алкоголь руйнує сім’ї, долі, забирає життя. Лікуванням алкоголізму займаються багато, і в більшості випадків це просто шарлатани…

Такі способи лікування від алкоголізму як кодування, вшивання, привороти, одвороти, ворожба, бабки і шамани — малоефективні, а іноді навіть шкідливі, бо людина втрачає надію.

Довгий час, алкоголізм вважали звичкою, потім вирішили, що людина п’є в результаті психічних відхилень, також думали, що алкоголізм — це суто соціальна проблема.

Нещодавно, на проблему вживання алкоголю поглянули, як на багатопричинну хворобу. Відповідно, для її лікування необхідний специфічний підхід, який стосується біо-психо-соціо-духовної сфери життя залежної людини. Ця методика практикується в відділеннях «Міжнародної Антинаркотичної Асоціаціі».
 

Лікування наркоманії в Вінниці.

 
В результаті опитування наркозалежних людей з’ясувалося, що багато хто хоче кинути вживати наркотики, але не можуть впоратися з тягою, яку вони викликають. Психоактивні речовини викликають не тільки фізичну («ломки»), але й психологічну залежність, в результаті якої наркоман не може знайти собі спокою, і вся його сутність вимагає від нього вжити наркотик.

Основною проблемою лікування наркотичної залежності і є ця «тяга», традиційні (суто медикаментозні) методи лікування наркоманії показали свою неефективність в цьому питанні.

Для лікування наркоманії, необхідний специфічний (!) єксклюзивний підхід і кваліфіковані фахівці. Саме реабілітаційні центри «Міжнародної Антинаркотичної Асоціаціі», вчать залежних справлятися з тягою, допомагають їм подолати фізичну і психологічну залежність.
 

Реабілітаційні центри у Вінниці.

 
Співробітники «МАА» в Вінниці регулярно проводять акції, спрямовані на боротьбу з поширенням наркоманії та алкоголізму. В ході проведення заходів, мешканці Вінниці дізнаються, де і як можна лікувати алкоголізм, наркоманію, ігроманію та інші види залежності.

Як показує практика, багато хто і не знають, що існує хвороба залежність і як її лікувати. Будь який алко- і наркозалежний житель Вінниці може пройти курс реабілітації та ресоціалізації в відділенні

«Міжнародної Антинаркотичної Асоціаціі».
Лікування наркоманії Вінницька область
 

Як відвувається лікування від наркоманії?

 
Найчастіше, саме залежний не бажає лікуватися, з ним, на першому етапі, працює фахівець високої кваліфікації, праця якого поширюється саме на мотивацію до лікування.

Після первинної консультації, залежний, його родичі і близькі, мають розуміння програми по якій буде вестися лікування.

Найчастіше терапія складається з наступних частин:

  1. Детоксикація. Зняття абстинентного синдрому — синдрому відміни.
  2. Психологічна реабілітація. Заснована на програмі «12 кроків».
  3. Ресоціалізація. Дуже важлива частина «плавний» вихід в соціум.

Якщо в вас є питання, телефонуйте, або залиште заявку на сайті. Спеціаліст проконсультує вас і відповість на всі запитання.

НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ЧАСУ!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЯКНАЙШВИДШЕ!

ТОМУ ЩО НЕВІДОМО, ЯКА ДОЗА НАРКОТИЧНОЇ РЕЧОВИНИ, ЩО ВЖИВАЄТЬСЯ ВАШИМ БЛИЗЬКИМ, БУДЕ ОСТАННЬОЮ!

 

+38 (066) 276-84-64 обо

+38 (096) 710-81-51

 

Наши сертификаты
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА
Сертификаты МАА

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...