Які наслідки вживання амфетаміну, чим шкідливий амфетамін?

Амфетамін це наркотичний психомоторний стимулятор, викликає психічний стан, характеризується загостренням почуттів та підвищеною емоційною свободою. Також, усуває сонливість та пригнічує апетит. 

Ця речовина являє собою стимулятор нервової системи людини, і викликає сильну психологічну та фізичну залежність.

Наслідки вживання амфетаміну

Багато побічних ефектів загрожують тим, хто систематично приймає речовини серії амфетаміну. Існує висока ймовірність передозування – мікроінсульти, токсичні ураження, гострі наркотичні психози й т. д. Ось що може привести до життя залежного використання  таких небезпечних лікарських сполук, як амфетамін:

 1. сильна фізична залежність після приймання декількох доз;
 2. нервове виснаження;
 3. підвищений ризик серцевого нападу або інсульту;
 4. часті головні болі, розмитість зору, запаморочення;
 5. значні зміни у психічному стані та незворотні перетворення в головному мозку;
 6. ураження внутрішніх систем та органів, включаючи печінку та серцево-судинну систему;
 7. зниження імунітету і підвищена ймовірність зараження ВІЛ-інфекції, а також гепатиту;
 8. високий ризик смерті.

 

Картинки по запросу "Які наслідки вживання амфетаміну, чим шкідливий амфетамін?""

 

                                                                                        Інші побічні реакції амфетаміну

З часом з’являються побічні ефекти такі, як: 

 1. безсоння;
 2. погіршується апетит; 
 3. з’являються спазми в ногах, тремтіння, психози. 

До того ж страждає шлункова-кишкова система. Людина має постійну нудоту, напади блювоти, огиду до їжі. Та, в результаті чого, втрату апетиту, болі в животі, діарею… 

У жінок порушується ендокринна система. З’являється виражений біль в області молочних залоз. Чиниться негативний вплив на серцево-судинну систему, що складається зі швидкого серцебиття, болю, аритмії, а також серцевих розладів. Посилено працюють нирки, амфетамін наносить їм пошкодження, тому викликає сечогінну дію.

Чим шкідливий амфетамін?

Амфетамін є наркотиком, що робить дуже згубний вплив на людину. Його вживання негативно впливає на мозок, руйнує внутрішні органи та системи організму. Головною небезпекою амфетаміну є те, що після декількох раз вживання з’являється не контрольований потяг до повторних доз. 

Наркоман, як правило в цей час вже не замислюється про те, які небезпечні наслідки ховає в собі цей наркотик. Психологічна та фізична залежність виникає у короткий період часу. Людина, яка вживає амфетамін, втрачає свої попередні цілі. Єдиним пріоритетом залежної людини стає саме цей наркотик. 

Світогляд стає іншим. Людина втрачає інтерес до хобі, роботи, сім’ї. Відношення з близькими людьми дуже швидко руйнуються, але залежну людину вже не зупинити. Усі моральні основи перед залежною людиною зникають. 

Можуть з’явитися суїцидальні думки. Отруєний наркотичною речовиною такою, як амфетамін, мозок людини може думати лиш про те, що краще буде, якщо людина добровільно піде з життя.

До речі, шкоду амфетамінова залежність проявляє не тільки на рівні емоцій та психіки, але й на фізичному рівні. Від кожної дози людський організм все більше руйнується – стираються, знову ж таки, всі його системи та органи, вмирають життєво важливі клітини. Імунітет падає настільки, що людина не може впоратися навіть з найпростішою застудою…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *